Láme mi to srdce, napsala Matteková-Sandsová. Do Prahy za Šafářovou nepřijede

av av
13. 4. 2019 12:27
Americká tenistka na svém Instagramu oznámila, že nestihne doléčit operované koleno a nebude startovat na Prague Open, kde měla odehrát poslední společný turnaj s loučící se Lucií Šafářovou.
Bethanie Matteková-Sandsová a Lucie Šafářová.
Bethanie Matteková-Sandsová a Lucie Šafářová. | Foto: Instagram Lucie Safarova

"Před pár týdny jsem si dala velký pooperační cíl, být připravená ke hře na konci dubna. Ten turnaj pro mě moc znamená. Tým Bucie měl šanci objevit se naposledy na kurtu a zároveň hrát poprvé před našimi českými fanoušky," zahájila svůj vzkaz čtyřiatřicetiletá tenistka.

"Před fanoušky, kteří s námi prožívali naše vítězství i porážky, stáli za námi v časech dobrých i zlých, v nemoci i ve zdraví. Vlastně s námi byli v manželství. Proto mi tohle oznámení láme srdce," pokračovala hráčka, která společně se Šafářovou ovládla pět grandslamových turnajů.

Matteková-Sandsová prozradila, že společně se svou českou kamarádkou měli vždy na prvním místě zdraví a přátelství. "Činím tohle těžké rozhodnutí, abych svému kolenu dopřála delší čas na zotavení," dodala Američanka.

 

Právě se děje

před 4 minutami

V desáté řadě zábavní taneční soutěže StarDance zvítězili herečka Veronika Khek Kubařová a tanečník Dominik Vodička. Porotu nadchl jejich volný styl.

Další zprávy