Video: Kyrgios má další průšvih. Na lavičce dělal obscénní gesta, dostal za to pokutu 15 tisíc eur

Sport Sport
25. 6. 2018 12:28
Australský tenista Nick Kyrgios se opět předvedl, v Londýně dostal pokutu za obscénní gesto s lahví na vodu.
Video: Youtube.com

Londýn - Nick Kyrgios, zlobivé dítě světového tenisu, si na turnaji v londýnském Queen's Clubu vysloužil další pokutu. Třiadvacetiletý Australan musí zaplatit 15.000 eur (387 tisíc korun) za obscénní gesta s lahví vody.

Televizní kamery zachytily Kyrgiose, jak během sobotního semifinále s pozdějším vítězem Marinem Čiličem z Chorvatska naznačuje masturbaci i s vyvrcholením.

Australská hvězda platí za velký talent světového tenisu, ale zatím je proslulý spíš svými výstřelky na kurtu, než turnajovými vavříny.

V minulosti už byl trestán za "odchozené" zápasy či konflikty s fanoušky i soupeři. Před třemi lety na turnaji v Montrealu se snažil rozhodit Švýcara Stana Wawrinku tím, že mu řekl, že jiný australský tenista Thanasi Kokkinakis spal s jeho přítelkyní.

Předloni se rozhodl svou nezkrotnou povahu usměrnit i s pomocí sportovního psychologa, ale zřejmě se to dosud úplně nepodařilo.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy