Sexy sportovní moderátorky z celého světa: od Jágrovy ex a ukradené akty až po bývalou pornostar

Jsou krásné před kamerou, na pláži nebo třeba na svatbě kamarádů. To jsou sexy sportovní moderátorky.
Kde ve světě sexy moderátorek začít jinde než doma a s Innou Puhajkovou. Do povědomí sportovních fanoušků se dostala jako přítelkyně Jaromíra Jágra, tento pár se ale před pěti lety rozešel.
Puhajková však ze světel reflektorů nezmizela. Stala se populární moderátorkou,...
... která se může pyšnit velkým sportovním přehledem.
Podobným případem je Španělka Sara Carbonerová.
Foto: Koláž: Aktuálně.cz
Sport Sport
21. 10. 2017 16:30
Sportovní zprávy na celém světě lákají nejen na obsah, ale často i na krásné moderátorky. Podívejte se s námi na výkvět televizních obrazovek od Česka až po zámoří.
 

Právě se děje

před 17 minutami

Skepse z pořádání olympijských her roste. Téměř 60 procent Japonců by je zrušilo

Téměř 60 procent Japonců si přeje zrušení letních olympijských a paralympijských her, ukázal průzkum, který zveřejnila japonská tisková agentura Kjódó. Čtvrtina dotázaných obyvatel pořadatelské země si myslí, že by se hry měly konat navzdory zhoršující se epidemické situaci, ale bez účasti diváků. Dalších 12,6 procenta respondentů se domnívá, že by alespoň omezený počet diváků měl mít přístup na sportoviště.

Výsledky průzkumu odrážejí narůstající skepsi z pořádání her, které již byly kvůli pandemii o rok odložené. V současnosti se ale Japonsko potýká se čtvrtou vlnou epidemie covidu-19 a bojuje s nakažlivějšími mutacemi koronaviru, připomíná Kjódó. Pořadatelé již dříve rozhodli, že se hry uskuteční bez účasti diváků ze zahraničí.

Olympijské hry mají začít 23. července. V Tokiu a dalších osmi prefekturách je až do 31. května vyhlášen stav nouze.

Zdroj: ČTK
Další zprávy