Sázkaři ve čtvrtfinále favorizují Čechy

ČTK
22. 2. 2006 12:37
Praha - Čeští hokejisté jsou podle sázkových kanceláří favority dnešního čtvrtfinálového duelu na olympijských hrách proti Slovensku. Jaromíra Jágra a spol. považují za adepty na postup i slovenští bookmakeři, kteří však vypsali na zápas vyrovnanější kurzy než jejich kolegové v Česku.
Čeští hokejoví fanoušci při zápase s Itálií.
Čeští hokejoví fanoušci při zápase s Itálií. | Foto: ČTK/AP

Optimisticky vidí šance Hadamczikova výběru Tipsport i Fortuna, u nichž si lze vsadit na české vítězství v poměru 2:1 respektive 1,9:1. Na výhru slovenského celku vypsali jejich bookmakeři kurzy 2,6:1 a 2,85:1.

Podle slovenských sázkových kanceláří jsou šance obou velkých rivalů takřka vyrovnané, o čemž svědčí kurzy 2,2:1 na české
vítězství a 2,3:1 na výhru slovenských hokejistů u firem Formula, Niké a Tipos. Naopak internetová společnost Doxxbet lehce
favorizuje svěřence trenéra Hossy v poměru 2,25:1, zatímco českému týmu přidělila kurz 2,35:1.

Nejsnadnější cestu do bojů o medaile by měli mít podle bookmakerů Švédové, kteří jsou v souboji se Švýcarskem jasnými favority. Na jejich vítězství vypsal Tipsport kurz 1,25, v případě senzačního úspěchu přemožitelů českého celku v základní skupině by sázející vydělal sedminásobek vložené částky.

 

Právě se děje

Další zprávy