Krásné Ring Girls před Lucernou: Karamboly se nám vyhýbají. Snad jednu nechytíme

Nejen v zámoří, ale také v Česku musí být slečny v ringu či oktagonu krásné a svůdné. Většina z dívek toto splňuje. Aby ne, když se často věnují modelingu.
Všichni je znají z fotek, nebo osobní návštěvy některého galavečeru v Česku. Jsou krásné, svůdné a sexy. Kdo? Přece Ring Girls, pro někoho důkaz sexismu ve sportu, pro další nedílná součást bojových sportů, bez které by jednoduše galavečery bojovníků a bojovnic nebyly úplné.
Za velkou louží se ty nejlepší dívky touto prací dokonce živí, je pro ně stejně prestižní, jako jakákoliv jiná kariéra, promotérská skupina Top Rank má například vedle boxerů i vlastní stáj Ring Girls, které každoročně fotí i fanoušky velmi oblíbený kalendář.
Tak daleko Česko, ale i většina Evropy – vyjma snad Ruska – není. Přesto i u nás funguje jedna větší agentura, která dívky pro galavečery bojových sportů zastupuje. Čtyři sličné dívky, s nimiž se můžete v galerii seznámit, zastupuje agentura Flying Dutch Promotion, a potkat je můžete třeba na galavečeru v Lucerně 30. prosince.
Nejmladší ze zmíněného kvarteta krásek je VERONIKA J., pro kterou bude galavečer v Lucerně skutečně ostrý křest ohněm. Práci Ring Girls okusí totiž vůbec poprvé.
Foto: Flying Dutch Promotion s.r.o.
28. 12. 2015 16:06
Všichni je znají z fotek, nebo osobní návštěvy některého z galavečerů v Česku. Jsou krásné, svůdné a sexy. Kdo? Přece Ring Girls, pro někoho důkaz sexismu ve sportu, pro další nedílná součást bojových sportů, bez které by jednoduše galavečer bojovníků a bojovnic nebyl úplný.

Všichni je znají z fotek, nebo osobní návštěvy některého galavečeru v Česku. Jsou krásné, svůdné a sexy. Kdo? Přece Ring Girls, pro někoho důkaz sexismu ve sportu, pro další nedílná součást bojových sportů, bez které by jednoduše galavečer bojovníků a bojovnic nebyl ono.

Za velkou louží se ty nejlepší dívky touto prací dokonce živí, je pro ně stejně prestižní, jako jakákoliv jiná kariéra, promotérská skupina Top Rank má například vedle boxerů i vlastní stáj Ring Girls, které každoročně fotí i fanoušky velmi oblíbený kalendář.

Tak daleko Česko, ale i většina Evropy – vyjma snad Ruska – není. Přesto i u nás funguje jedna větší agentura, která dívky pro galavečery bojových sportů zastupuje. I díky ní si můžete prohlédnout následující galerii. 

 

Právě se děje

před 55 minutami

Střety mezi policií a Palestinci v Jeruzalémě si vyžádaly desítky zraněných

Izraelská policie se v pondělí opět střetla u mešity Al-Aksá v Jeruzalémě s palestinskými věřícími. Podle zpravodaje agentury AFP je na místě mnoho zraněných, podle palestinských zdrojů jde o desítky lidí.

Policisté proti Palestincům podle agentury AP použili slzný plyn a zábleskové granáty. Palestinci na policisty házeli kameny a další předměty.

Podle sdělení policie Palestinci z komplexu mešity Al-Aksá házeli kameny na přilehlou silnici. Podle Palestinců strážnici do komplexu mešity hodili zábleskové granáty a desítky lidí utrpěly zranění.

Na místě je podle AFP mnoho zraněných a městem se rozléhá houkání sirén. Policie podle agentury při zásahu použila pogumované projektily.

Dnes Izrael slaví svátek Den Jeruzaléma, který připomíná obsazení východní části města Izraelem za šestidenní války v roce 1967. Izrael připojil východní Jeruzalém ke zbytku města a celé jej nyní označuje za svou metropoli. Je to v rozporu s mezinárodním právem a Palestinci stále chtějí, aby byl východní Jeruzalém hlavním městem jejich budoucího státu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy