Krásné Ring Girls před Lucernou: Karamboly se nám vyhýbají. Snad jednu nechytíme

Nejen v zámoří, ale také v Česku musí být slečny v ringu či oktagonu krásné a svůdné. Většina z dívek toto splňuje. Aby ne, když se často věnují modelingu.
Všichni je znají z fotek, nebo osobní návštěvy některého galavečeru v Česku. Jsou krásné, svůdné a sexy. Kdo? Přece Ring Girls, pro někoho důkaz sexismu ve sportu, pro další nedílná součást bojových sportů, bez které by jednoduše galavečery bojovníků a bojovnic nebyly úplné.
Za velkou louží se ty nejlepší dívky touto prací dokonce živí, je pro ně stejně prestižní, jako jakákoliv jiná kariéra, promotérská skupina Top Rank má například vedle boxerů i vlastní stáj Ring Girls, které každoročně fotí i fanoušky velmi oblíbený kalendář.
Tak daleko Česko, ale i většina Evropy – vyjma snad Ruska – není. Přesto i u nás funguje jedna větší agentura, která dívky pro galavečery bojových sportů zastupuje. Čtyři sličné dívky, s nimiž se můžete v galerii seznámit, zastupuje agentura Flying Dutch Promotion, a potkat je můžete třeba na galavečeru v Lucerně 30. prosince.
Nejmladší ze zmíněného kvarteta krásek je VERONIKA J., pro kterou bude galavečer v Lucerně skutečně ostrý křest ohněm. Práci Ring Girls okusí totiž vůbec poprvé.
Foto: Flying Dutch Promotion s.r.o.
28. 12. 2015 16:06
Všichni je znají z fotek, nebo osobní návštěvy některého z galavečerů v Česku. Jsou krásné, svůdné a sexy. Kdo? Přece Ring Girls, pro někoho důkaz sexismu ve sportu, pro další nedílná součást bojových sportů, bez které by jednoduše galavečer bojovníků a bojovnic nebyl úplný.

Všichni je znají z fotek, nebo osobní návštěvy některého galavečeru v Česku. Jsou krásné, svůdné a sexy. Kdo? Přece Ring Girls, pro někoho důkaz sexismu ve sportu, pro další nedílná součást bojových sportů, bez které by jednoduše galavečer bojovníků a bojovnic nebyl ono.

Za velkou louží se ty nejlepší dívky touto prací dokonce živí, je pro ně stejně prestižní, jako jakákoliv jiná kariéra, promotérská skupina Top Rank má například vedle boxerů i vlastní stáj Ring Girls, které každoročně fotí i fanoušky velmi oblíbený kalendář.

Tak daleko Česko, ale i většina Evropy – vyjma snad Ruska – není. Přesto i u nás funguje jedna větší agentura, která dívky pro galavečery bojových sportů zastupuje. I díky ní si můžete prohlédnout následující galerii. 

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy