Střelec roku trefil 70 zápasů, remíza klokanů odvála miliony. Projděte si tikety roku

Místy to byl docela fičák. Třeba když sázkař vsadil na jeden tiket 70 zápasů s minimálními kurzy. A vyhrál.
Tady vidíte začátek asi nejdelšího tiketu, který byl během roku 2018 vsazen u společnosti Fortuna. Čítá 70 položek sice s naprosto minimální kurzy, ale i v těchto případech se stává, že jeden z nich nevyjde. V tomto případě ale k žádné senzaci nedošlo a sázkař bral při celkovém kurzu 57,84:1 a sázce 260 korun celkem 15 038 korun.
Jak si dojít pro pět milionů na vánoční dárky ukazuje tento tiket ze začátku prosince. Stačilo vsadit osm zápasů za 800 korun, což při kurzu 6231:1 znamenalo výhru 4 984 856 korun.
Naopak v tomto případě se bohaté Vánoce nekonaly. Tipér vsadil 23 zápasů, včetně několika poměrně složitějších, a sahal při stokorunové sázce po 2,8 milionech.  To by ale v Ďolíčku musely Bohemians s Libercem každý vstřelit gól - a to se nestalo, zápas skončil remízou 0:0.
Ani v tomto případě se nakonec erupce radosti nekonala. 1,4 milionu za 150 korun vsazených na tiketu s 21 zápasy přitom bylo blízko. Osudovým se ale stal duel chorvatské ligy mezi Goricou a Rijekou.
Foto: Reuters
yac yac
21. 12. 2018 19:00
Nejdelší plachta, největší střelec i smolař roku. Podívejte se na ty nejzajímavější sportovní tikety roku 2018.

Poznámka: Všechny tikety v přehledu poskytla sázková společnost Fortuna, jednička trhu Tipsport nakonec své nejzajímavější tikety roku nedodal. 

 

Právě se děje

před 35 minutami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy