Začal světový šampionát v ragby: Ve jménu prince a šišky!

Prohlédněte si galerii ze zahájení jedné z nejvýznamnějších sportovních událostí roku, jíž je světový šampionát ragby. Na úvod domácí Anglie hladce přehrála hráče Fidži.
Ragbisté pořádající Anglie splnili roli favorita a v zahajovacím utkání mistrovství světa porazili 35:11 Fidži.
Zápas hraný na slavném Twickenham Stadium sledovalo 82 tisíc diváků...
... a Anglie vítězstvím zahájila snahu o zisk druhého titulu po MS v roce 2003.
Světový šampionát se přitom v zemi svého zrodu hraje úplně poprvé,...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
18. 9. 2015 23:57
Prohlédněte si galerii ze zahájení jedné z nejvýznamnějších sportovních událostí roku, jíž je světový šampionát ragby. Na úvod domácí Anglie hladce přehrála hráče Fidži.

Více o MS v ragby čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 5 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy