Miliardář McGregor miluje luxusní auta i lodě. Podívejte se do jeho garáží a přístavu

Sport mar Sport, mar
19. 1. 2020 7:14
Bojovník MMA Connor McGregor poslední dobou září především na sociálních sítích. Dvaatřicetiletý Ir obdivuje všechno, co se dokáže rychle hýbat. Vlastní kolem desítky aut i jachtu na míru.

O svérázném bojovníkovi je známé, že má slabost pro všechny dopravní prostředky, které jsou buď velmi rychlé, nebo velmi luxusní.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy