Letící koleno a tma. Masvidal se postaral o nejrychlejší k.o. v historii UFC

Rudolf Černík
8. 7. 2019 6:51
Zápas pomalu ještě ani nezačal - a už byl konec. Prestižní série smíšených bojových umění UFC viděla nejrychlejší k.o. ve své historii. Oficiálně vyřídil Američan Jorge Masvidal krajana Bena Askrena po pěti vteřinách...
Jorge Masvidal mlátí bezvládného Bena Askrena v utkání UFC, které trvalo rekordních pět vteřin
Jorge Masvidal mlátí bezvládného Bena Askrena v utkání UFC, které trvalo rekordních pět vteřin | Foto: Reuters

Deset let, co trvá jeho profesionální MMA kariéra, přitom Askren nevěděl, co je porážka. Jenže pár dní před pětatřicátými narozeninami se účastník pekingské olympiády v zápase postavil do klece stejně starému Masvidalovi.

A tvrdě narazil.

Hned po začátku ho soupeř trefil naskočeným kolenem do hlavy a Askren šel v bezvědomí k zemi, kde mu Masvidal uštědřil několik dalších tvrdých ran do hlavy, než ho rozhodčí od bezvládného soka oddělil. Oficiálně trvalo střetnutí pět vteřin.

Podívejte se na bleskový boj Jorgeho Masvidala s Benem Askrenem:

Bylo tak o jednu vteřinu kratší než dosavadní rekord, který držel Duane Ludwig, jenž porazil v roce 2006 Jonathana Gouleta.

Koleno Jorgeho Masvidala tvrdě zasáhlo hlavu Bena Askrena
Koleno Jorgeho Masvidala tvrdě zasáhlo hlavu Bena Askrena | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 38 minutami

V soutěži o miliardovou armádní zakázku na BVP zůstaly tři firmy

Předběžnou nabídku na dodání 210 bojových vozidel pěchoty za zhruba 50 miliard korun ministerstvu obrany doručily tři z oslovených firem. Německé konsorcium PSM s obrněncem Puma se rozhodlo soutěž opustit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy