Sokolovna bouří. Pražští boxerští hrdinové málem šokovali německého šampiona

V hale TJ Spoje se uskutečnil historicky první duel německé bundesligy na českém území. Mezi pěticí rozhodčích nechyběly ani dvě dámy.
Na šest stovek fanoušků bylo zvědavo na historicky první duel nejvyšší německé boxerské soutěže - druhé nejkvalitnější v Evropě - na českém území.
A domácí bojovníci dokázali zaplněnou arénu potěšit skvělými výkony i jediným KO večera, které předvedl pražský bombarďák těžké váhy David Hošek.
...Němci kromě svého týmu a dvojice sudí přivezli i svůj fanklub, který byl rozhodně slyšet.
Hostující celek Nordhäuser SV, úřadující německý mistr...
Foto: Filip Škeřík
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
26. 10. 2015 19:35
Český boxerský celek BC BigBoard Praha má za sebou ostrou premiéru v první německé bundeslize, když se v prvním kole letošního ročníku postavil obhájcům titulu z Nordhäuseru SV.

Český boxerský celek BC BigBoard Praha má za sebou ostrou premiéru v první německé bundeslize, když se v prvním kole letošního ročníku postavil obhájcům titulu z Nordhäuseru SV. Vy se nyní můžete na celé klání z pražské sokolovny TJ Spoje podívat v naším galerii.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Hackeři napadli systém veřejné správy. Útoku čelila Praha i ministerstvo práce

Systém veřejné správy napadli ve čtvrtek hackeři. O masivním kybernetickém útoku informuje na Twitteru pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti), data magistrátu podle něj nebyla poškozena. Jedním z cílů bylo i ministerstvo práce a sociálních věcí, potvrdila serveru SeznamZprávy ministryně Jana Maláčová (ČSSD). Také podle ní se útočníkům nepovedlo data ukrást či vyřadit systémy ministerstva. Vyjádření Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) redakce zjišťuje.

"Došlo k masivnímu kybernetickému útoku na systémy veřejné správy. Magistrátní servery útok přežily. Byla provedena odstávka pro okamžitou bezpečnostní záplatu na emailový systém," uvedl Hřib na Twitteru. Dodal zároveň, že díky uchovávání více kopií dat najednou se na magistrátu data nepoškodila. Magistrát incident nahlásil na NÚKIB.

Hackeři se podle serveru SeznamZprávy zaměřili i na ministerstvo práce. "Ano, mohu tuto informaci potvrdit. Více ale věc komentovat nebudu," řekla serveru Maláčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy