Odhalenými ňadry narušily Světovou sérii. Modelky akci chystaly rok, stála je balík

Sport Sport
6. 11. 2019 12:08
Pořádný poprask vzbudily americké modelky během 5. zápasu baseballové Světové série ve Washingtonu, který bojoval s Houstonem. Nyní obě protagonistky prozradily detaily své diverzní akce. Dozvíte se je v dalším vydání sportovního Sociálu.
Jedno vyhrnutí trička je stálo rok práce. Sledujte Sportovní Sociál | Video: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 11 minutami

Není důvod k panice kvůli koronaviru, tvrdí ministr Vojtěch. Česko neplánuje testovat všechny Čechy vracející se z Itálie

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) po schůzce Ústřední epidemiologické komise vyzval, aby lidé k nepropadali panice. "Všechny orgány veřejného zdraví jsou v pohotovosti a jsou připraveni jednat," ubezpečil Vojtěch.

Podle Vojtěcha jsou aktuálně tři problémové oblasti - Írán, Jižní Korea a Itálie.
"To jsou oblasti, kde dochází ke komunitní nákaze," popsal ministr Vojtěch.

Vojtěch připomněl, že se nadále se budou testovat na koronavirus pouze lidé s příznaky nemoci, kteří zároveň navštívili jednu z rizikových oblastí. "Nebudeme testovat každého, kdo se objevil v Itálii," řekl Vojtěch. Ministr zároveň vyzval občany vracející se ze zahraničí, aby v následujících 14 dnech sledovali svůj zdravotní stav.

Aktualizováno před 50 minutami

Při požáru budovy ve Štrasburku zahynulo pět lidí, sedm dalších je zraněných

Při požáru obytné budovy ve Štrasburku na severovýchodě Francie zahynulo v noci pět lidí a dalších sedm jich utrpělo zranění. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na místní hasiče. Příčina neštěstí zatím není známa, úřady ale nevyloučily závadu na rozvodech elektřiny.

Požár ve čtvrti u hlavního nádraží si vyžádal životy tří mužů ve věku od 30 do 45 let a dvou žen, jedné 25leté a jedné asi 70leté. Podle regionálního listu DNA se podařilo hasičům z budovy dostat 23 lidí bez zranění. Většina z nich našla přístřeší v jedné ze školních tělocvičen.

Zdroj: ČTK
Další zprávy