Obrazem: Co je to Sparta? Klub najal fotografa, aby odpověděl

Obrazem: Co je to Sparta? Klub najal fotografa, aby odpověděl
David Výborný
Martin Podlešák
Petr Bříza, bývalý brankář a nyní generální manažer
Andrea Kreislová - v klubu má na starosti marketing
Foto: HC Sparta Praha
3. 12. 2009 18:20

Sparta, hokejový klub z Prahy, přichází s novou marketinkovou kampaní, která se odlišuje od předchozích akcí podobného typu. Sází v ní na silný vztah s fanoušky. Koncept připravila společnost Mather Sport a fotografie pořizoval známý fotograf Jiří Turek, který předtím portrétoval například Rolling Stones, Davida Bowieho či Luciana Pavarottiho.

 

Právě se děje

před 49 minutami

Evropská komise podle Havlíčka odblokovala 18 miliard korun na projekty programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Evropská komise podle vicepremiéra a ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO) odblokovala 18 miliard korun, které zadržovala na projekty v problémovém Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. EK platby pozastavila loni na jaře kvůli vysoké chybovosti. Podle vicepremiéra není jasné, kdy peníze proplatí.

"Před chvílí přišla esemeska, že byl dnes odpoledne odblokován ten zadržovaný peníz, těch 18 miliard korun," uvedl Havlíček. Jeho úřad prý čtyři měsíce vše dokládal unijním auditorům, kteří nakonec žádnou chybu neobjevili. "O nic nepřijdeme v tuto chvíli. Teď je jenom otázka, kdy nám ty peníze pošlou," uvedl Havlíček.

Peníze už ministerstvo průmyslu a obchodu dalo firmám, které o ně žádaly pro své projekty z problémového programu. Projekty se často uskutečňují po etapách, a tak se i na základě jednotlivých žádostí o platbu hradí. EK platby proplácí zpětně.

Další zprávy