Pokřivený Ronaldo, zpackaný Maradona a José místo Murrayho. Podívejte se na bizarní sportovní sochy

Pokřivený Ronaldo, zpackaný Maradona a José místo Murrayho. Podívejte se na bizarní sportovní sochy
Na ostrově patřícímu Portugalsku mimochodem stojí i jiná socha střelce Realu Madrid. Co je na ní zvláštního si asi všimnete na první pohled. Inu k dokonalému střelci asi podle autora patří i dokonalé, ehm, nádobíčko.
Ronaldovu sochu představila i nejmenovaná sportovní firma s fajfkou ve znaku přímo ve španělské metropoli Madridu. A také se jí to moc nepovedlo.
A takhle portugalský šutér vypadá ve skutečnosti.
Originálního ztvárnění se dočkal také britský tenista Andy Murray. Tomu během turnaje v čínské Šanghaji představil vlastní terakotovou sochu.
Foto: ČTK
František Typovský František Typovský
24. 12. 2017 6:54
Sochy se jako adorace slavných sportovců stavějí po celém světě. Některé podobizny se ale zkrátka nepovedou. O tom se mohli přesvědčit Cristiano Ronaldo či Diego Maradona. A nyní si ty nejhorší sochy sportovců můžete prohlédnout i vy.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Zadina z Detroitu bude hrát do poloviny listopadu v Třinci

Hokejový útočník Filip Zadina z Detroitu zahájí sezonu v Třinci. Oceláři se dohodli s vedením Red Wings na zapůjčení šestky draftu z roku 2018 před novým ročníkem NHL. Dvacetiletý odchovanec Pardubic bude v Třinci působit do poloviny listopadu, pak by se měly v zámoří rozběhnout přípravné kempy. V Třinci se Zadina setká s otcem Markem, který je asistentem trenéra Václava Varadi.

K Zadinově angažmá v Třinci výrazně pomohlo, že se sám hráč bude finančně spolupodílet na uhrazení vysoké pojistky. "I když děláme vše proto, aby se sezona rozjela v řádném termínu, nacházíme se v nejisté době. Bylo by velmi riskantní platit velké množství peněz za pojistku pro hráče NHL, když se může stát, že odehraje třeba jen tři utkání," řekl klubovému webu sportovní manažer Jan Peterek.

"Filip se nabídl, že se na té finanční zátěži bude sám podílet. Je to ohromné gesto, kterého si vážíme a ukazuje to, jak moc stojí o to si v Třinci zahrát," doplnil Peterek na adresu talentovaného střelce, který v NHL odehrál 37 zápasů a nasbíral 18 bodů za devět branek i přihrávek.

S Třincem už Zadina trénoval a nyní je jasné, že dres Ocelářů oblékne stejně jako v minulosti jeho otec, který má v jejich barvách na kontě 338 zápasů. "Pro mě to bylo jednoduché rozhodování. Třinec patří v Česku ke špičce. Myslím, že právě tady jsou ty nejlepší podmínky pro hokej v Česku," prohlásil Zadina.

Další zprávy