Vítejte v ráji formule 1: krásné ženy, celebrity a šampaňské

Michelle Rodriguezová, hvězda seriálu Ztraceni, svět formule 1 miluje. Podívejte, kdo ještě.
Paris Hiltonová je nejen skandály opředenou pokračovatelkou bohatého rodu,...
...ale také velkou milovnicí motoristického sportu. Její jméno v roce 2011 nesl tým v motocyklovém šampionátu třídy do 125 ccm.
Poznáte, které slavné zpěvačce patří tyto nohy v červených botkách?
Správně, je to Geri Halliwellová, členka kdysi tak populární skupiny Spice Girls,...
Foto: Red Bull - Gareth Cattermole/Getty Images
Radek Vičík Radek Vičík
24. 5. 2013 0:00
Velká cena Monaka není jen dalším závodem formule 1, ale také velkou společenskou událostí hvězd šoubyznysu i krásných žen. Podívejte se, jak se potkávají na trati i na nekonečných party.

Monte Carlo - Velká cena Monaka není jen dalším závodem formule 1, ale také velkou společenskou událostí hvězd šoubyznysu i krásných žen. Podívejte se, jak se potkávají na trati i na nekonečných party.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Facebook zvýšil čtvrtletní zisk, tržby překonaly očekávání. Dařilo se i Amazonu či Googlu

Americká společnost Facebook, která provozuje stejnojmennou sociální síť, ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila čistý zisk o zhruba 29 procent na 7,85 miliardy dolarů (184 miliard Kč). Oznámila to dnes firma. Její tržby překonaly očekávání analytiků, protože nárůst využívání internetu v době koronavirové krize podpořil její příjmy z reklamy.

Tržby americké společnosti Alphabet, která je majitelem internetové firmy Google, stouply ve třetím čtvrtletí meziročně na 46,17 miliardy dolarů (bilion Kč) ze 40,5 miliardy dolarů, což znamená návrat k růstu. Překonaly odhady analytiků, když se díky přílivu inzerentů dařilo kanálu YouTube, ale i cloudovým službám.

Tržby internetového prodejce Amazon stouply ve třetím čtvrtletí o 37 procent na 96,15 miliardy dolarů (2,3 bilionu Kč) a překonaly odhady. Firma dnes sdělila, že čeká díky pokračování pandemie, kvůli níž mnoho lidí přesouvá nákupy na síť, meziroční růst mezi 28 a 38 procenty i v aktuálním čtvrtletí. Zisk se ztrojnásobil na 6,3 miliardy dolarů (147,7 miliardy Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy