Video: Nevinný kontakt na trati vyprovokoval bitku jezdců NASCAR a jejich mechaniků

Radek Vičík Radek Vičík
30. 10. 2019 20:34
Stačila jen trochu pochroumaná karoserie následovaná ostrými slovy spolu s pár šťouchanci a piloti NASCAR Joey Logano (žluto-červená kombinéza) a Denny Hamlin se do sebe v neděli pustili jako bijci v kleci. Navíc se do pranice přidali jejich mechanici. Jako trest za bitku v areálu "kapesního oválu" v Martinsvillu nesmí několik členů týmu obhájce trofeje Logana tento víkend na závod v Texasu.
Podívejte se, jakou bitku vyprovokoval spor Joey Logana a Dennyho Hamlina po závodě NASCAR v Martinsvillu. | Video: Youtube.com
 

Právě se děje

před 24 minutami

Vrátili jste se z oblasti s koronavirem? Zůstaňte chvíli doma, doporučil Číňanům Peking

Úřady v čínském hlavním městě Pekingu vyzvaly obyvatele města, kteří se vracejí z oblastí zasažených novým typem koronaviru, aby 14 dnů zůstali doma, a zabránili tak šíření nákazy. Informuje o tom agentura Reuters. Podobnou výzvu vydala i obchodní metropole Šanghaj.

Čína zesiluje opatření, aby zamezila šíření viru, kterým se od konce loňského roku v nejlidnatější zemi světa nakazilo více než 800 osob a 26 z nich zemřelo. Uzavřena je desítka měst v centrální provincii Chu-pej, odkud se nákaza šíří a odkud je hlášeno nejvíce případů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy