Video: Nevinný kontakt na trati vyprovokoval bitku jezdců NASCAR a jejich mechaniků

Radek Vičík Radek Vičík
30. 10. 2019 20:34
Stačila jen trochu pochroumaná karoserie následovaná ostrými slovy spolu s pár šťouchanci a piloti NASCAR Joey Logano (žluto-červená kombinéza) a Denny Hamlin se do sebe v neděli pustili jako bijci v kleci. Navíc se do pranice přidali jejich mechanici. Jako trest za bitku v areálu "kapesního oválu" v Martinsvillu nesmí několik členů týmu obhájce trofeje Logana tento víkend na závod v Texasu.
Podívejte se, jakou bitku vyprovokoval spor Joey Logana a Dennyho Hamlina po závodě NASCAR v Martinsvillu. | Video: Youtube.com
 

Právě se děje

před 2 hodinami

V centru Bratislavy zemřel po střetu s útočníkem cizinec. Podezřelý z místa neštěstí utekl

V centru Bratislavy v neděli po střetu s neznámým útočníkem zemřel cizinec. Informovala o tom slovenská média. Policie incident potvrdila, bližší údaje o oběti neuvedla, útočník z místa činu uprchl. Nejde o první podobný případ v centru slovenské metropole, například loni na jaře tam po napadení útočníkem zemřel Filipínec.

Policisté a záchranáři byli časně ráno přivoláni k osobě v bezvědomí, která se nacházela na bratislavském náměstí SNP u historického centra města. Podle televize Joj se obětí útoku stal patrně dvaadvacetiletý muž původem zřejmě z některé z balkánských zemí.

Podle policejní mluvčí Lucie Mihalíkové neznámý muž po předchozím konfliktu poškozeného fyzicky napadl a následně utekl. Televize Markíza uvedla, že útočník kopl svou oběť do hlavy. Policie vybídla svědky, aby se přihlásili.

Zdroj: ČTK
Další zprávy