Video: Nevinný kontakt na trati vyprovokoval bitku jezdců NASCAR a jejich mechaniků

Radek Vičík Radek Vičík
30. 10. 2019 20:34
Stačila jen trochu pochroumaná karoserie následovaná ostrými slovy spolu s pár šťouchanci a piloti NASCAR Joey Logano (žluto-červená kombinéza) a Denny Hamlin se do sebe v neděli pustili jako bijci v kleci. Navíc se do pranice přidali jejich mechanici. Jako trest za bitku v areálu "kapesního oválu" v Martinsvillu nesmí několik členů týmu obhájce trofeje Logana tento víkend na závod v Texasu.
Podívejte se, jakou bitku vyprovokoval spor Joey Logana a Dennyho Hamlina po závodě NASCAR v Martinsvillu. | Video: Youtube.com
 

Právě se děje

před 55 minutami

Dálnice D3 u Českých Budějovic je po nehodě kamionu ve směru z Prahy zavřená

Dálnice D3 je na 122. kilometru mezi Borkem a Ševětínem na Českobudějovicku ve směru z Prahy neprůjezdná. Havaroval tam kamion. Při nehodě se nikdo nezranil. Dálnice bude zavřená asi do 12:00. Směr na Prahu je průjezdný bez omezení, provoz je minimální. Informovali o tom mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů a krajský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Policie odklání dopravu na výjezdu 118 Ševětín. "Nákladní auto narazilo do svodidel," uvedl Matzner. Nyní se auto odtahuje a dálnice se uklízí. Když se odtahová služba snažila kamion vyprostit, prorazila se nádrž nákladního auta. Na vozovku pak unikly pohonné hmoty, na místě tak zasahují i hasiči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy