NASCAR je zpět. Bez kvalifikace a diváků, zato s rouškami a pro "skutečné hrdiny"

NASCAR je zpět. Bez kvalifikace a diváků, zato s rouškami a pro "skutečné hrdiny"
Ovál v Darlingtonu v Jižní Karolíně hostil pátý díl letošního šampionátu NASCAR Sprint Cup, svým způsobem jako by to byl start nové sezony. Aspoň podle toho, co se dělo v zákulisí.
Na rozdíl od normálního programu se všechno muselo vejít do jediného dne. V sobotu v Darlingtonu probíhal velký úklid a dezinfekce všeho, s čím by se účastníci závodu, členové týmů a zástupci médií mohli potkat.
Řidiči týmových kamionů neunikli měření teploty. I to patří k "době koronavirové".
Barevné sedačky na hlavní tribuně daly trochu zapomenout na nemilou skutečnost, že restart NASCAR proběhl před prázdnými tribunami.
Foto: NASCAR Media
rav NASCAR Media, rav
18. 5. 2020 11:35
Podívejte se na fotografie z prvního závodu série NASCAR po koronavirové pauze, který v neděli hostil ovál v Darlingtonu v Jižní Karolíně. Podobně jako třeba na německé fotbalové lize, i zde chyběli v ochozech diváci.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Rozvědka: V Sýrii byl zabit vysoký člen Islámského státu

V Sýrii byl při náletu zabit vysoký člen teroristické organizace Islámský stát (IS) Muataz Númán Džubúrí. Oznámila to to dnes irácká tajná služba a potvrdil mluvčí irácké armády. Džubúrí byl v IS označován za "guvernéra Iráku" a odpovídal za zahraniční operace IS. Tato organizace ovládala sever Iráku a Sýrie od roku 2014, v Iráku byla poražena roku 2017, v Sýrii loni.

Zdroj: ČTK
Další zprávy