Odvážní freestyloví bratři Podmolové chystají nové triky. Padají do molitanu, ven je tahá jeřáb

Libor Podmol při tréninku na 17. ročník FMX Gladiator Games každý den vytahuje motorku z ohrady naplněné molitanem.
Mezi největší hvězdy budou patřit i bratři Libor a Filip Podmolové, kteří už teď pilně trénují nové triky, které v premiéře předvedou.
Diváci se tak první listopadovou sobotu stanou svědky podívané, při které Libor Podmol na svém motocyklu předvede front flip neboli salto vpřed...
... a bratr Filip nezůstane pozadu a pokusí se o dvojité salto vzad.
Výkonům však předchází tvrdý trénink a precizní příprava, speciálně konstruované nájezdové rampy, hodiny a hodiny zkoušení, promýšlení, úpravy stylu i správný odhad všech vzdáleností a rychlostí.
Foto: Jan Altner - fotoarchiv Libora Podmola
Sport Sport
12. 10. 2017 7:01
Podívejte se, jak bratrské duo freestyle motokrosařů Libor a Filip Podmolové trénuje na blížící se FMX Gladiator Games v Praze.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

ÚOHS povolil vstup francouzského investora do on-line supermarketu Rohlik.cz

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil vstup francouzského investora Partech Partners SAS do společnosti Velká Pecka, která provozuje on-line supermarket Rohlik.cz. Úřad o tom informoval ve čtvrtek v tiskové zprávě.

"K navrhovanému spojení soutěžitelů dochází zejména v oblasti on-line maloobchodního prodeje potravinářského a nepotravinářského zboží denní potřeby," uvedl úřad ve zprávě. Francouzská společnost bude firmu kontrolovat společně s jejím většinovým majitelem Tomášem Čuprem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy