Odvážní freestyloví bratři Podmolové chystají nové triky. Padají do molitanu, ven je tahá jeřáb

Libor Podmol při tréninku na 17. ročník FMX Gladiator Games každý den vytahuje motorku z ohrady naplněné molitanem.
Mezi největší hvězdy budou patřit i bratři Libor a Filip Podmolové, kteří už teď pilně trénují nové triky, které v premiéře předvedou.
Diváci se tak první listopadovou sobotu stanou svědky podívané, při které Libor Podmol na svém motocyklu předvede front flip neboli salto vpřed...
... a bratr Filip nezůstane pozadu a pokusí se o dvojité salto vzad.
Výkonům však předchází tvrdý trénink a precizní příprava, speciálně konstruované nájezdové rampy, hodiny a hodiny zkoušení, promýšlení, úpravy stylu i správný odhad všech vzdáleností a rychlostí.
Foto: Jan Altner - fotoarchiv Libora Podmola
Sport Sport
12. 10. 2017 7:01
Podívejte se, jak bratrské duo freestyle motokrosařů Libor a Filip Podmolové trénuje na blížící se FMX Gladiator Games v Praze.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

Parahokejisté narazí ve čtvrtfinále na Rusy

Čeští parahokejisté prohráli i poslední zápas v základní skupině A na domácím mistrovství světa v Ostravě. Kanadě podlehli 0:10, ve skupině obsadili čtvrté místo a ve čtvrtfinále se utkají s vítězem "béčka" Rusy.

Sborná je přitom mužstvo, kterému se Češi před turnajem chtěli pro čtvrtfinále vyhnout. Rusové sice před dvěma lety hráli v nižší divizi, ale po návratu jejich síla budí strach. Po drtivých výhrách nad Slováky, Italy a Nory skončili ve skupině B první bez ztráty bodu a se skóre 34:1.

Český tým zkusí zastavit rozjetou ruskou mašinu ve středu od 20:45 a navázat na postup do semifinále z předchozího ostravského šampionátu v roce 2019.

Druhou čtvrtfinálovou dvojici tvoří Korea, třetí tým ze skupiny A, a Norsko, druhý celek ze skupiny B. Kanaďané a Američané si zajistili přímý postup do semifinále, Slováci a Italové si zahrají o sedmé místo.

MS v parahokeji v Ostravě - skupina A:

Kanada - ČR 10:0 (4:0, 5:0, 1:0)

Branky: 2., 12. a 25. McGregor, 14., 17. a 25. Lavin, 6. a 16. Crane, 23. Jacobs-Webb, 44. Smith.

před 6 hodinami

V Dlouhé Lhotě na Příbramsku hoří výrobní hala. Hasiči vyhlásili 3. stupeň poplachu, na místě je 17 jednotek. Požár je zatím bez zranění

Další zprávy