FOTO To byla premiéra Charouze v závodním víkendu formule 1

Jan Charouz se domlouvá s techniky v boxu HRT. "Všechny informace jsou tu podrobnější," přiznal pak v rozhovru pro Aktuálně.cz.
Cílem Jana Charouze je samozřejmě zúčastnit se hlavního závodu formule, ale k tomuto vrcholu ještě nevystoupal.
V Monopostu HRT odjel na okruhu Interlagos český pilot 37 kol, nejvíce ze všech závodníků.
Páteční tréninky sice vyhrál Lewis Hamliton, ovšem Charouz se poměřoval hlavně s týmovým kolegou Danielem Ricciardem.
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
26. 11. 2011 11:18

Český pilot formule 1 Jan Charouz se v pátek stal teprve třetím českým závodníkem, který zasáhl do programu formule 1. Na Velké ceně Brazílie 2011 odkroužil v monopostu HRT během prvního volného tréninku 37 kol.
Na jeho premiéru v nejslavnější motoristické soutěži světa se můžete podívat v galerii fotografií pořízených agenturou BPA.