Číňan hlavou dolů, dojatí vítězové i věčné Ferrari. To byla letošní sezona formule 1

Číňan hlavou dolů, dojatí vítězové i věčné Ferrari. To byla letošní sezona formule 1
Druhý titul mistra světa oslavil Max Verstappen z Red Bullu.
Šampionát poprvé zamířil na Floridu. Fanoušci si závod v Miami užili.
George Russell z Mercedesu slavil první triumf v brazilském Sao Paulu.
Poslední podnik sezony v Abú Zabí byl ve znamení loučení čtyřnásobného světového šampiona Sebastiana Vettela.
Foto: Reuters
Sport Sport
21. 11. 2022 13:01
Prohlédněte si padesátku povedených fotografií z letošní sezony formule 1, která skončila v neděli Velkou cenou Abú Zabí.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Běloruští advokáti hájící Cichanouského a Kalesnikavovou přišli o licenci

Dva běloruští advokáti, kteří obhajovali známé opoziční tváře včetně Maryji Kalesnikavové nebo Sjarheje Cichanouského, přišli o licenci, uvedl nezávislý běloruský portál Zerkalo. Advokáti nemohou pokračovat v činnosti nebo navštěvovat uvězněné opoziční aktivisty.

Advokáta Uladzimira Pylčanku, který hájil Kalesnikavovou, vyloučila rada minského kolegia advokátů, sdělil na sociálních sítích opoziční politik Viktar Babaryka. Pylčanka tak podle něj nebude moci za Kalesnikavovou docházet. Kalesnikavová v prezidentských volbách v roce 2020 podporovala hlavní opoziční kandidátku Svjatlanu Cichanouskou. Nyní si odpykává 11letý trest odnětí svobody. V minulých dnech prodělala operaci a byla na ARO.

O možnost vykonávat advokátní činnost přišel také Viktar Mackevyč, obhájce známého blogera a manžela Cichanouské Sjarheje Cichanouského. Ten byl v minulém roce odsouzen k 18 letům vězení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy