Formule 1 na hlavě i v srdci. Po tajfunu zaplavili Suzuku blázniví japonští fanoušci

Formule 1 na hlavě i v srdci. Po tajfunu zaplavili Suzuku blázniví japonští fanoušci
Po sobotním řádění tajfunu zaplavily o den později okruh v Suzuce desítky tisíc milovníků F1.
Hodně z nich s sebou přineslo netradiční "fandítka". Ať už to byly helmy s přítlačnými křídly...
...nebo mapa japonského okruhu na hlavě.
Toto kvarteto se odělo do kombinéz a helem pilotů F1. Nechyběla ani reinkarnace legendárního Ayrtona Senny (druhý zprava).
Foto: Getty Images / Red Bull Content Pool
Reuters ČTK rav Red Bull Content Pool, Reuters, ČTK, rav
15. 10. 2019 6:22
Podívejte se na fotografie těch nejbláznivějších japonských fanoušků formule 1, kteří dorazili na nedělní závod v Suzuce.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 34 minutami

Bývalý prezident Václav Klaus zůstává ve střešovické nemocnici

Bývalý prezident Václav Klaus zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. ČTK to v neděli řekl Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Exprezident podle něj pokračuje v léčbě na urologické klinice. Klaus se do nemocnice vrátil ve čtvrtek na doléčení předchozích potíží, Macinka ve čtvrtek jeho setrvání v péči lékařů odhadl na několik dnů.

Klaus o předminulém víkendu podle deníku Právo strávil v nemocnici dvě noci. V úterý 14. září se ale do nemocnice vrátil, propuštěn z ní byl v pátek 17. září. Při odjezdu řekl novinářům, že měl velmi vysoký tlak a také žaludeční komplikace. Ze začátku se kvůli problémům s tlakem necítil dobře, později si volný čas krátil čtením časopisů. Lékaři mu předepsali léky, některé měl už podle svých slov předtím. V neděli pak do nemocnice přijel na kontrolu.

Do ÚVN byl znovu převezen ve čtvrtek. "Problém je ještě třeba doléčit. Je to nepříjemné, ale snad ne na dlouho," řekl Macinka ve čtvrtek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy