Formule 1 na hlavě i v srdci. Po tajfunu zaplavili Suzuku blázniví japonští fanoušci

Formule 1 na hlavě i v srdci. Po tajfunu zaplavili Suzuku blázniví japonští fanoušci
Po sobotním řádění tajfunu zaplavily o den později okruh v Suzuce desítky tisíc milovníků F1.
Hodně z nich s sebou přineslo netradiční "fandítka". Ať už to byly helmy s přítlačnými křídly...
...nebo mapa japonského okruhu na hlavě.
Toto kvarteto se odělo do kombinéz a helem pilotů F1. Nechyběla ani reinkarnace legendárního Ayrtona Senny (druhý zprava).
Foto: Getty Images / Red Bull Content Pool
Reuters ČTK rav Red Bull Content Pool, Reuters, ČTK, rav
15. 10. 2019 6:22
Podívejte se na fotografie těch nejbláznivějších japonských fanoušků formule 1, kteří dorazili na nedělní závod v Suzuce.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Senát USA odmítl námitku, že soudit Trumpa po odchodu z funkce je protiústavní. Podle AP se ale ukázalo, že úspěch ústavní žaloby je nepravděpodobný

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Federální soudce zakázal vládě USA vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti

Federální soudce zakázal americké vládě vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci nového prezidenta Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Příkaz soudce Drewa Tiptona novou politiku blokuje na 14 dní, přičemž se vztahuje na celé americké území. Podle agentury Reuters se očekává, že vláda se proti verdiktu odvolá. Vydáním dočasného zákazu soudce vyhověl státu Texas, který v pátek federální vládu kvůli pozastavení deportací zažaloval. Moratorium se týká většiny deportací a je klíčovou součástí Bidenovy imigrační politiky, píše agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy