Miláčci Ameriky, sprcha pro Bolta i obletovaný Clinton. To byly formule v Texasu

Nový americký majitel práv na formuli 1 chtěl na domácí půdě ukázat, jak by si představoval v budoucnosti show cirkusu světa Grand Prix.
Půvabné grid girls byly v příjemném texaském podzimu oblečené do červených šatů. A jak se na zemi patriotů sluší, byla na čestném místě americká vlajka.
Nejrychlejší muž planety Usain Bolt před startem nejen pózoval, ale pak také všech dvacet pilotů zelenou vlajkou vyslal do zaváděcího kola.
Konferenciérem úvodní představovačky jezdců byl legendární "boxerský MC" Michael Buffer slavný svým sloganem  "Let's get ready to rumble!".
Další VIP personou byl bývalý americký prezident Bill Clinton, který předával trofej vítězi Lewisi Hamiltonovi.
Foto: ČTK
Sport Sport
23. 10. 2017 15:01
Prohlédněte si fotografie z Velké ceny USA formule 1, kterou v neděli hostil okruh v texaském Austinu.
 

Právě se děje

před 19 minutami

Česko uspělo ve sporu s insolvenčním správcem Viktoriagruppe

Odvolací soud v Mnichově potvrdil, že správce musí respektovat postavení Česka a daňové pohledávky tuzemských orgánů budou spláceny přednostně. Česko tak bude i nadále v rámci insolvenčního řízení vystupovat jako zajištěný věřitel.

Zdroj: ČTK
před 33 minutami

Opozice chce o výročních zprávách ČT ve sněmovně znovu jednat příští týden

Opozice po skončení pátečního jednání sněmovny navrhne termíny pro projednání výročních zpráv České televize v příštím týdnu. Podle předsedy poslaneckého klubu ODS Zbyňka Stanjury se nabízí hned několik možností, kdy dokončit ve čtvrtek neuzavřenou debatu. Pokud nezískají podporu, požádají opoziční strany o svolání mimořádné schůze, jak ji už avizovali starostové a lidovci. Poslanci ve čtvrtek debatou nad zprávami strávili pět hodin.

Zdroj: ČTK
Další zprávy