25 důvodů, proč je Velká cena Monaka formule 1 výjimečná

Kolotoč formule 1 právě zavítal do Monte Carla. Seznamte se s 25 důvody, proč je Velká cena Monaka tak ceněným klenotem v kalendáři mistrovství světa.
Do Monaka se z celého kalendáře formule 1 slétá nejvíce celebrit. Před dvěma lety si tu s Jensonem Buttonem dali dostaveníčko herci Cameron Diaz a Leonardo DiCaprio.
Na startovním roštu monacké Grand Prix se scházejí ty nejvybranější krásky z pobřeží Středozemního moře.
To samé platí o boxech, kde pózují dívky ze všech kontinentů.
Pouze v Monaku můžete sledovat závod formule 1 přímo z okna svého bytu. Pokud ho tedy za velmi tučnou provizi na dobu konání Velké ceny nepronajmete movitému cizinci.
Foto: Getty Images/Red Bull Content Pool
Sport Sport
22. 5. 2015 6:20
Kolotoč formule 1 právě zavítal do Monte Carla. Seznamte se s 25 důvody, proč je Velká cena Monaka tak ceněným klenotem v kalendáři mistrovství světa.

Více o formuli 1 čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 12 minutami

Slovenská policie zadržela bývalého policejního prezidenta Lučanského

Elitní jednotka slovenské policie NAKA zadržela bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského. Podle slovenského Denníku N se kauza týká akce s krycím názvem Jidáš, v rámci níž byli zatčeni i náměstek ředitele Slovenské informační služby (SIS) Boris Beňa nebo Petr Gašparovič, který byl donedávna šéfem kontrarozvědky SIS.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Hongkongský aktivista Jimmy Lai byl obviněn z podvodu

V Hongkongu byl zatčen místní mediální magnát a obhájce demokracie Jimmy Lai. Čelí obvinění z podvodu. Ve čtvrtek se objevil u soudu, kde mu byla odepřena kauce, napsala agentura AP.

Jimmy Lai založil společnost Next Digital, která vydává list Apple Daily. Patřil mezi deset osob zatčených 10. srpna kvůli údajnému porušení zákona o národní bezpečnosti a tajné dohodě s cizí zemí. Později byl třiasedmdesátiletý Lai propuštěn na kauci, ale policie v říjnu provedla razii v jeho kancelářích a odnesla si dokumenty. Ve středu byl Lai a dva manažeři firmy Next Digital obviněni z podvodu, protože prý porušili nájemní podmínky kancelářských prostor Next Digital.

Obvinění z podvodu sice nespadá pod nový zákon o národní bezpečnosti, je však další ukázkou zákroku proti osobám s prodemokratickým smýšlením v bývalé britské kolonii. Ta byla v roce 1997 předána Pekingu s příslibem zachování nezávislého způsobu života ve městě po dobu 50 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy