Manželky fotbalistů a další ženy. Která z nich pojede na Euro 2012?

Manželky fotbalistů a další ženy. Která z nich pojede na Euro 2012?
Podobnou praxi použili i trenéři Uhrin nebo Brückner na turnajích v letech 1996, resp. 2004. Partnerky pustili k hráčům až po postupu ze skupiny. Na objetí své manželky Jany si tak bude muset počkat i Tomáš Hübschman.
Fotbalisté budou na Euro bydlet v centru Vratislavi v hotelu Monopol. Do něj se sice jejich partnerky oficiálně nedostanou, nelze ale vyloučit, že se ubytují v jiném hotelu a hráči se k nim dostanou ve volném čase. Tomáš Sivok a jeho partnerka Michaela by určitě nebyli proti.
Pavel Horváth nechyběl v týmu na Euro 2000, tam ale Češi vypadli už ve skupině, takže si partnerek užili zase až doma. Na snímku s manželkou Janou. Horváthovou první chotí byla Hedvika Kaňková, nyní manželka Jana Kollera.
David Lafata loví střelecké rekordy, jako vášnivý myslivec také zvěř po oborách - a v Českých Budějovicích ulovil i krásnou manželku jménem Kamila.
Foto: Eduard Erben
Sport Sport
13. 3. 2012 16:40

Nedávné udílení titulu Fotbalista roku bylo slavnostní událostí, při níž reprezentanti i další pánové z fotbalu mají příležitost pozvat do společnosti i své partnerky. Podívejte se ve fotoreportáži.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Michigan oficiálně potvrdil výsledek prezidentských voleb, Biden ve státě vyhrál s náskokem 154 tisíc hlasů

V americkém státě Michigan v pondělí oficiálně potvrdili výsledek prezidentských voleb. S náskokem 154.000 hlasů zde zvítězil demokratický kandidát Joe Biden, informovala dnes agentura AP. Velká americká média Bidena za vítěze v Michiganu označila už krátce po volbách ze 3. listopadu.

O takzvané certifikaci výsledku voleb rozhoduje v Michiganu komise, v níž zasedají dva demokraté a dva republikáni. Pro potvrzení výsledku dnes hlasovali tři její členové, jeden z republikánů se zdržel.

Agentura AP uvedla, že je oficiální vyhlášení výsledku prezidentských voleb v Michiganu, jednom z klíčových států pro vítězství, další ranou pro Donalda Trumpa. Současný prezident stále neuznal volební porážku a snaží se výsledek voleb zvrátit soudní cestou. Podle odhadů renomovaných amerických médií ale zvítězil v prezidentských volbách jasně bývalý viceprezident Joe Biden.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Polští odpůrci zákazu potratů znovu vyšli do ulic, byla zadržena fotografka

Polská policie v pondělí zadržela několik lidí, kteří ve Varšavě demonstrovali proti dalšímu zpřísnění restriktivního zákona o interrupcích. Mezi zadrženými byla i fotoreportérka, kterou policie později propustila. Informují o tom agentury a polská média.

Protestující na některých místech metropole blokovali dopravu, další demonstrovali před ministerstvem školství. Šéf resortu Przemyslaw Czarnek totiž podle nich pohrozil učitelům potrestáním za podporu demonstrací proti potratovému zákonu. Protestující před ministerstvem rozvinuli plakát s nápisem "Svobodné potraty, svobodné vzdělání" a požadovali ministrovu demisi. Někteří demonstrující se připoutali k bráně ministerstva, jedna žena se k ní podle agentury AP přilepila a policistům trvalo hodinu ji od brány oddělit. Poté ji odvezla sanitka.

Krátce po začátku protestu policie násilím odvedla některé lidi, včetně fotoreportérky Agaty Grzybowské, píše AP s tím, že je to poprvé, co polská policie během současných protestů proti zpřísnění potratového zákona zadržela novináře. Policie Grzybowskou později propustila. Podle agentury PAP si však před tím vyslechla obvinění z napadení policistů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy