Manželky fotbalistů a další ženy. Která z nich pojede na Euro 2012?

Manželky fotbalistů a další ženy. Která z nich pojede na Euro 2012?
Podobnou praxi použili i trenéři Uhrin nebo Brückner na turnajích v letech 1996, resp. 2004. Partnerky pustili k hráčům až po postupu ze skupiny. Na objetí své manželky Jany si tak bude muset počkat i Tomáš Hübschman.
Fotbalisté budou na Euro bydlet v centru Vratislavi v hotelu Monopol. Do něj se sice jejich partnerky oficiálně nedostanou, nelze ale vyloučit, že se ubytují v jiném hotelu a hráči se k nim dostanou ve volném čase. Tomáš Sivok a jeho partnerka Michaela by určitě nebyli proti.
Pavel Horváth nechyběl v týmu na Euro 2000, tam ale Češi vypadli už ve skupině, takže si partnerek užili zase až doma. Na snímku s manželkou Janou. Horváthovou první chotí byla Hedvika Kaňková, nyní manželka Jana Kollera.
David Lafata loví střelecké rekordy, jako vášnivý myslivec také zvěř po oborách - a v Českých Budějovicích ulovil i krásnou manželku jménem Kamila.
Foto: Eduard Erben
Sport Sport
13. 3. 2012 16:40

Nedávné udílení titulu Fotbalista roku bylo slavnostní událostí, při níž reprezentanti i další pánové z fotbalu mají příležitost pozvat do společnosti i své partnerky. Podívejte se ve fotoreportáži.

 

Právě se děje

Další zprávy