Vyhráli jste VIP lístky na zápas Lev - Slovan Bratislava?

Sport Sport
7. 1. 2013 8:31
Soutěžili jste o VIP lístky na česko-slovenské derby v KHL HC Lev – Slovan Bratislava
Zápas Lev - Slovan se hraje v 02 areně v úterý 15. ledna. Můžete být u toho
Zápas Lev - Slovan se hraje v 02 areně v úterý 15. ledna. Můžete být u toho | Foto: TASR - Michal Svítok

Soutěž - Finále vědomostní soutěže o VIP lístky na federální derby skončilo a má pět vítězů. Na facebookovém profilu (ZDE) jste celý týden odpovídali na kvízové otázky. Všechno nejlépe zvládli a na finálovou otázku správně a nejrychleji odpověděli Dan Vejs, Adrián Radošinský, Dominik Tejkal, Martin Lietavec a Richard Bado. Gratulujeme!

Tito pánové uvidí zápas HC Lev Praha – Slovan Bratislava v úterý 15. ledna - a to zadarmo.

Podrobnější informace o finále soutěže o lístky se správnými odpověďmi najdete ZDE.

Redakce Aktuálně.cz ve spolupráci s O2 arenou (firmou Bestsport Arena) vám nabídla možnost získat vstupenky do klubového patra na zápas KHL. Prestižní derby je prakticky vyprodané a vítězové soutěže ho shlédnou z VIP prostor největší hokejové haly v České republice.

Každý den jedna otázka

S blížícím se finále soutěže klesal počet čtenářů, kteří zvládali odpovídat správně.

Vše vrcholilo pátečním hádáním, kdo je na jedné z fotografií ze zápasu národního týmu. Podmínkou účasti v soutěži (samozřejmě kromě toho, že máte svůj facebookový profil) bylo také to, že se přidáte k lidem, kteří označili náš profil Sportu Aktuálně.cz tlačítkem „To se mi líbí“.

Zápas v O2 areně

Federální derby se hraje v pražské O2 areně. Ta patří k nejmodernějším stánkům v Evropě s kapacitou až 18 tisíc míst a je dějištěm atraktivních sportovních a kulturních událostí. Vedle standardních diváckých prostor nabízí O2 arena uzavřená patra pro nájemce skyboxů a klubových sedadel. Vítěz naší soutěže bude utkání Lev – Slovan sledovat právě z klubového patra.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Exploze v domě v Göteborgu si vyžádala více než dvě desítky zraněných

Více než dvě desítky zraněných si v úterý ráno ve švédském Göteborgu vyžádala exploze a následné požáry v několika obytných domech. Několik postižených je zraněno vážně. Co výbuch způsobilo, zatím není jasné, nicméně podle policie nešlo o nehodu, informovala švédská média.

Podle aktuálních údajů bylo do nemocnic dopraveno 16 zraněných ve věku od 10 do 80 let. Podle mluvčí göteborské univerzitní nemocnice Ingrid Fredrikssonové je stav čtyř hospitalizovaných, tří žen a jednoho muže, vážný.

Podle göteborské záchranné služby exploze zasáhla několik bytů a schodiště. Následný požár se rozšířil na přilehlé domy. Evakuováno z nich bylo několik stovek lidí, někteří skákali v panice z oken, sdělil televizi SVT velitel zasahujícího týmu záchranářů Jon Pile. Požár zatím stále není uhašený a hoří na několika podlažích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy