Vokoun vychytal 27 střel, postaral se Floridě o výhru

24. 12. 2008 8:05
Jeho týmový kolega Michael Frolík nasázel dva góly
Tomáš Vokoun
Tomáš Vokoun | Foto: Reuters

New York - Čeští hokejisté Tomáš Vokoun a Michael Frolík zářili v zápase floridských panterů proti Nashvillu a oba byli po zásluze vyhlášeni jako nejleší hráči večera.

Zatím gólman Vokoun vychytal všech 27 střel, které na jeho branku poslali jeho bývalí spoluhráči z Nashvillu, a dokázal udržet čisté konto, Frolík vstřelil dva góly.

Úspěšný zápas má za sebou i útočník Tomáš Fleischmann, který jedním gólem přispěl k senzačnímu obratu Washingtonu na ledě New Yorku Rangers.

Zápas se zdál být už pro Capitals prohraný. Rangers totiž v polovině zápasu vedli 4:0, nakonec ale podlehli 4:5 v prodloužení.

Výsledky úterních zápasů NHL:

New Jersey - Boston 0:2, NY Islanders - Atlanta 2:4, New York Rangers - Washington 4:5 v prodloužení, Philadelphia - Ottawa 6:4, Columbus - Los Angeles 0:3, Toronto - Dallas 2:8, San Jose - Vancouver 5:0, Florida - Nashville 3:0, Detroit - St. Louis 4:1, Minnesota - Carolina 3:2, Colorado - Phoenix 5:4 v prodloužení, Calgary - Anaheim 4:3, Pittsburgh - Tampa Bay 0:2.