VIDEO Góly týdne v KHL. Blýskli se Rachůnek i Kvapil

Sport Sport
13. 12. 2012 8:00
Podívejte se na výběr deseti nejlepších gólů týdne v Kontinentální hokejové lize.
Podívejte se na deset nejhezčích gólů týdne v KHL. Desátý je Marek Kvapil z Dynama Moskva, šestý Tomáš Rachůnek z HC Lev. | Video: Sport

Praha - Na tomto videu můžete shlédnout nejlepší góly týdne v KHL. Nejlepší brankářské zákroky si prohlédnětě zde, nejlepší hity zde.

 

Právě se děje

před 50 minutami

Na východoindické pobřeží udeřil cyklón Nivar, jedna žena zemřela po zřícení stěny podmáčeného domu

Na východoindické pobřeží ve čtvrtek časně ráno místního času za doprovodu prudkého deště a vichru udeřil cyklón Nivar, kvůli kterému tamní úřady musely evakuovat desítky tisíc lidí. Informovala o tom agentura AFP. Střed bouře po mírném oslabení dosáhl pevniny ve 3:00 místního času (středa 23:00 SEČ) v oblasti zhruba 230 kilometrů jižně od Čennaí, ve státě Tamilnádu na jihovýchodě země. Cyklón doprovázel vítr o síle až 130 kilometrů za hodinu.

Prudký vichr ve státech Tamilnádu a Ándhrapradéš vyvracel stromy a sloupy elektrického vedení a vydatné srážky způsobily záplavy. Ve státě Tamilnádu si bouře vyžádala jeden život, když se na ženu zřítila stěna podmáčeného domu.

Nivar podle předpovědí Indického meteorologického úřadu (IMD) v následujících hodinách oslabí a zamíří na sever. Agentura však na twitteru varovala, že nebezpečí "ještě nepominulo, protože část cyklónu je stále nad mořem - i když je už střed nad pevninou".

Zdroj: ČTK
Další zprávy