VIDEO Nejtvrdší hit sezony NHL. Pocítil ho Harrold

Sport Sport
14. 10. 2013 8:30
Pořádnou ránu dostal u mantinel obránce New Jersey Devils Peter Harrold v utkání s Winnipegem.
Video: nhl.com

Winnipeg - To byla šlupka! Obránce New Jersey Devils Petr Harrold si v nočním zápase NHL s Winnipegem zažil své. Zadák Jets Dustin Byfuglien si na něho počkal ve středním pásmu a čistém hitem ho poslal na mantinel.

Běžela třetí třetina utkání, které nakonec skončilo výhrou Winnipegu 3:0. Harrold rozjížděl útočnou akci, když ho nečekaně pověsil na hrazení Byfuglien. Obránci Devils odlétla helma, spadl na led, ale jako správná defenzivní tvrďák se rychle oklepal a hned se zapojil do obranné činnosti.

Rána, kterou od Byfugliena schytal, ovšem nechyběla v sestřizích toho nejlepšího z utkání a není divu. Tento hit byl zatím zřejmě tím nejtvrdším, který začátek sezony přinesl.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D1 na Benešovsku byla hodinu neprůjezdná, ve směru na Brno se srazila dvě auta

Dopravní nehoda u Trhového Štěpánova v úterý zhruba na hodinu zastavila provoz na dálnici D1 ve směru na Brno. Kvůli srážce nákladního a osobního auta byl přerušený provoz mezi sjezdem číslo 49 u Psářů a sjezdem číslo 56 u Soutic. Jeden člověk byl zraněn. Vyplynulo to z informací Národního dopravního informačního centra a krajských hasičů.

Nehoda na 56. kilometru uzavřela dálnici D1 kolem 6:30. Podle mluvčí středočeských hasičů Terezy Fliegerové narazilo osobní auto do nákladního. "Bylo tam nějaké lehčí zranění. Hasiči nikoho nevyprošťovali, ale poskytli předlékařské ošetření," uvedla Fliegerová. Provoz na dálnici byl podle Národního dopravního informačního centra obnoven kolem 07:30.

Hasiči na D1 na Benešovsku zasahovali v minulých dvou dnech kvůli tragické hromadné nehodě na 49. kilometru ve směru na Brno. Při nedělní havárii cisterny a čtyř osobních aut jeden řidič uhořel, deset lidí ošetřili záchranáři. Kvůli palmovému oleji, který vytekl z cisterny, tam stále platí výstraha na kluzkou vozovku a omezení rychlosti.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Tajfun v Japonsku zabil už 66 lidí

Počet obětí ničivého tajfunu Hagibis, který o víkendu zasáhl Japonsko, vzrostl na nejméně 66, dalších 15 lidí je pohřešováno. Podle agentury DPA o tom informovala japonská televize NHK.

Agentura Kjódó napsala, že bez elektřiny je stále na 34 000 domácností. Bez dodávek vody se musí obejít 138 000 domácností.

V zasažených oblastech pokračuje pátrání po nezvěstných, do kterého jsou zapojeny tisíce policistů, hasičů i vojáků.

Další zprávy