VIDEO Nejtvrdší hit sezony NHL. Pocítil ho Harrold

Sport Sport
14. 10. 2013 8:30
Pořádnou ránu dostal u mantinel obránce New Jersey Devils Peter Harrold v utkání s Winnipegem.
Video: nhl.com

Winnipeg - To byla šlupka! Obránce New Jersey Devils Petr Harrold si v nočním zápase NHL s Winnipegem zažil své. Zadák Jets Dustin Byfuglien si na něho počkal ve středním pásmu a čistém hitem ho poslal na mantinel.

Běžela třetí třetina utkání, které nakonec skončilo výhrou Winnipegu 3:0. Harrold rozjížděl útočnou akci, když ho nečekaně pověsil na hrazení Byfuglien. Obránci Devils odlétla helma, spadl na led, ale jako správná defenzivní tvrďák se rychle oklepal a hned se zapojil do obranné činnosti.

Rána, kterou od Byfugliena schytal, ovšem nechyběla v sestřizích toho nejlepšího z utkání a není divu. Tento hit byl zatím zřejmě tím nejtvrdším, který začátek sezony přinesl.

 

Právě se děje

před 58 minutami

Basketbalistky USK čeká ve čtvrtfinále Evropské ligy Schio

Basketbalistky USK Praha se ve čtvrtfinále Evropské ligy utkají se Schiem. Italskému celku ke konečné třetí příčce ve skupině B pomohlo kontumační vítězství nad Šoproní, která k poslednímu zápasu základní části odmítla nastoupit kvůli obavám z nákazy koronavirem.

USK do vyřazovací fáze prošel z druhého místa s bilancí dvanácti výher a dvou porážek, které mu připravil vítěz skupiny a obhájce titulu Jekatěrinburg. Pražanky ve středu v posledním kole vyhrály 89:65 v belgickém Braine, ale na soupeře pro čtvrtfinále si musely počkat až do rozhodnutí evropské sekce FIBA.

Další zprávy