VIDEO Sexy a neklidné. Tyhle krásky se chystají na Lva

15. 4. 2014 10:31
Podívejte se, jak řadí v šatně roztleskávačky Mettalurgu Magnitogorsk před finále KHL. | Video: youtube.com

Magnitogorsk - Půvabné roztleskávačky Mettalurgu Magnitogorsk nás nechaly před finále KHL proti Lvu Praha nahlédnout do své šatny.

Ruské krásky se na vrchol souboje o Gagarinův pohár těší, takže před webkamerou řádily jako vichřice. Pokud budou stejně temperamentní i na na stadionu Mettalurgu, budou to mít hokejisté pražského klubu s pořádně namotivovaným soupeřem hodně těžké.

Lipsko navzdory střelecké převaze pouze remizovalo ve Stuttgartu

Fotbalisté Lipska v úvodním kole Bundesligy remizovali ve Stuttgartu 1:1. O jediný gól hostů se postaral nejlepší hráč minulé ligové sezony Christopher Nkunku. Čtvrtému týmu minulé sezony nestačilo na výhru ani 27 střel a po prohře v Superpoháru s Bayernem Mnichov si připsali ztrátu i v ligové soutěži.

V 8. minutě otevřel skóre francouzský útočník Nkunku, který byl díky 20 brankám a 13 asistencím vyhlášen nejlepším hráčem minulé ligové sezony. I druhý gól vstřelil francouzský fotbalista, záložník Stuttgartu Ahamada, který ve 31. minutě vyrovnal. Patnáctý tým minulé sezony prohrál s Lipskem předchozích šest zápasů za sebou, ve druhém poločase však i přes velkou útočnou aktivitu hostů neinkasoval.