VIDEO Běsnící hráč dostal v zápase osm trestů

28. 1. 2013 7:45
Ryane Clowe ze San Jose dostal v zápase proti Vancouveru osm trestů.
Ryane Clowe se rozčiluje poté, co během necelých dvou třetin dostal už pátý trest | Video: youtube.com

Praha - Nevídané běsnění předvedl v zápase proti Vancouveru útočník San Jose Ryane Clowe.

Poté, co byl na konci druhé třetiny už popáté během duelu vyloučen (čtyři menší tresty a jeden větší za bitku), neudržel nervy na uzdě a začal rozhodčímu nadávat, za což si vysloužil další dvě minuty za nesportovní chování.

Jeho nadávky, k nimž přidal i mlácení hokejkou do mantinelu trestné lavice, však nebraly konce, a tak mu sudí přidal deset minut osobního trestu. Po další desítce už pro třicetiletého forvarda zápas skončil.

Celkem si Clowe z utkání odnesl 35 trestných minut. San Jose přesto Vancouver porazilo 4:1.