7. 10. 2008 21:09
Karlovy Vary - Třinec 3:4 po nájezdech
Hokejisté Třince vezou z Varů dva body.
Hokejisté Třince vezou z Varů dva body. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Karlovy Vary - Další dva body získali v úterní předehrávce do extraligové tabulky hokejisté Třince a díky výhře v Karlových Varech tak postoupili už na dvanáctou příčku, když přeskočili Mladou Boleslav.

Západočeši se v prosinci zúčastní prestižního Spengler Cupu ve švýcarském Davosu, proto museli svůj zápas 36. extraligové kola absolvovat netradičně už na začátku října.

Po bezbrankové první třetině, kdy oba týmy podrželi brankáři Mensator i Čechmánek otevřel ve Varech skóre domácí Zucker, který si krátce před polovinou zápasu pohrál s třineckým brankářem a poslal svůj celek do vedení.

Zápas jsme sledovali ON-LINE

Energie se ale neradovala dlouho. Už za čtyři minuty napřáhl v přesilové hře Sekeráš a bylo vyrovnáno.

To ale nebylo ze strany slovenského beka zdaleka vše. Přišla další početní výhoda Třince a veterán znovu zamířil přesně.

Na jeho druhou branku v zápase ale tentokrát dokázali rychle zareagovat také domácí. Čechmánek na povedenou Grofovu ránu neviděl a puk skončil v síti.

Třinci zařídil body Polanský

Když už se zdálo, že utkání za stavu 2:2 míří do prodloužení, zamířil pět minut před koncem přesně mezi betony třineckého brankáře znovu Grof a domácí byli vítězství blíž.

Jak tomu ale bylo v úterním utkání zvykem, znovu se neradovali dlouho. Přišla 57. minuta a rychlé vyrovnání z hole Polanského.

Další branku už diváci na karlovarském stadionu neviděli do konce normální hrací doby ani prodloužení, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy.

Své vlohy pro tuto herní činnost prokázal jako již několikrát třinecký Polanský a jelikož nikdo z dalších hráčů se už prosadit nedokázal, připsal bonusový bod na stranu svého celku.