Ufa snížila stav druhého semifinále s Magnitogorskem na 1:2

7. 4. 2014 17:45
Gólman Ufy Andrej Vasilevskij ani jednou neinkasoval a velkou mírou se přičinil o první výhru svého týmu v sérii. | Foto: Eduard Erben

Ufa - Hokejisté Salavatu Julajev Ufa vyhráli ve 3. zápase finále Východní konference KHL nad Metallurgem Magnitogorsk 4:0 a snížili stav série na 1:2.

Ufa vedla už od 4. minuty zásluhou gólu finského útočníka Anttiho Pihlströma, diváci pak čekali na gól dlouhých 42 minut, až se trefil Anton Slepyšev, krátce poté přidal svou druhou branku v utkání Pihlström a skóre uzavřel v 55. minutě slovenský útočník Tomáš Záborský.

Vítěz této série se utká o Gagarinův pohár s vítězem finále Západní konference mezi pražským Lvem a Jaroslavlí.