Trénink s legendou. Jágr potěšil mladé Oceláře, fanoušci stáli dlouhou řadu na podpis

Trénink s Jaromírem Jágrem znamenal pro mladé třinecké hokejisty velký zážitek.
Jaromír Jágr byl na návštěvě v Třinci již od pátku, kdy sledoval extraligové utkání Ocelářů proti Plzni. V neděli dopoledne si zhruba na 45 minut zatrénoval s mladými hokejisty.
Legendární osmašedesátka vyjela na led bez dresu, vyzbrojena šedou teplákovkou.
Jágr ukázal, že v 46 letech stále hravě zvládá práci s kotoučem...
... a zakončení jakbysmet. Na veřejný trénink se přišlo do Werk Areny podívat několik stovek rodičů, malých hokejistů a dalších fanoušků. Kdykoliv se Jágr blýskl povedeným momentem, publikum ho ocenilo potleskem.
Foto: Dalibor Sosna
Ondřej Zoubek Dalibor Sosna, Ondřej Zoubek
21. 10. 2018 17:10
Jaromír Jágr si v Třinci zatrénoval s mladými hráči a na tiskové konferenci poodhalil nejbližší plány. Podívejte se na fotografie.
 

Právě se děje

před 38 minutami

Do Bečvy u Valašského Meziříčí opět unikly chemikálie, v řece je pěna

Do řeky Bečvy u Valašského Meziříčí opět unikly nebezpečné látky, na místě se tvoří pěna, uvedl server iDnes.cz. U břehu zasahují hasiči, policie a odborníci na životní prostředí, kteří odebírají vzorky. K úniku došlo v místě zvaném Juřinka.

Zářijový únik kyanidu zničil život v řece mezi Valašským Meziříčím a Přerovem, zabil přes 40 tun ryb. Policie případ stále vyšetřuje.

před 40 minutami

Zeman nevyloučil, že za stále vyšetřovaným pádem vrtulníku s Tichou byli teroristé

Příčinou pádu vrtulníku na vojenské misi na Sinaji, při němž zemřela i štábní praporčice Michaela Tichá, nemusela být podle prezidenta Miloše Zemana nehoda. Nevyloučil útok islámských radikálů. Řekl to na úterním velitelském shromáždění české armády. Náčelník generálního štábu Aleš Opata uvedl, že takové informace armáda nemá. Zeman připomněl, že Tiché příští rok ve státní svátek 28. října udělí in memoriam medaili Za hrdinství. Tichá je první vojákyní české armády, která zemřela při plnění úkolů na zahraniční misi.

"Jsme součástí boje proti islámskému terorismu, který se nyní opět projevil, ať už ve Francii, nebo v Rakousku, a který samozřejmě ohrožuje i nás. Bude mi ctí 28. října příštího roku vyznamenat vojákyni, která padla v tomto boji. Mimochodem nejsem si zcela jist, zda to byla dopravní nehoda, protože na Sinajském poloostrově působí islámští radikálové a není vyloučeno, že ten vrtulník sestřelili. Doufám, že se to řádně vyšetří," řekl Zeman.

Náčelník generálního štábu Aleš Opata uvedl, že takové informace armáda nemá. "Každopádně na místě je vyšetřovací tým americké armády, který celou věc bude vyšetřovat. Nejsme schopni dneska předjímat," řekl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy