Trénink s legendou. Jágr potěšil mladé Oceláře, fanoušci stáli dlouhou řadu na podpis

Trénink s Jaromírem Jágrem znamenal pro mladé třinecké hokejisty velký zážitek.
Jaromír Jágr byl na návštěvě v Třinci již od pátku, kdy sledoval extraligové utkání Ocelářů proti Plzni. V neděli dopoledne si zhruba na 45 minut zatrénoval s mladými hokejisty.
Legendární osmašedesátka vyjela na led bez dresu, vyzbrojena šedou teplákovkou.
Jágr ukázal, že v 46 letech stále hravě zvládá práci s kotoučem...
... a zakončení jakbysmet. Na veřejný trénink se přišlo do Werk Areny podívat několik stovek rodičů, malých hokejistů a dalších fanoušků. Kdykoliv se Jágr blýskl povedeným momentem, publikum ho ocenilo potleskem.
Foto: Dalibor Sosna
Ondřej Zoubek Dalibor Sosna, Ondřej Zoubek
21. 10. 2018 17:10
Jaromír Jágr si v Třinci zatrénoval s mladými hráči a na tiskové konferenci poodhalil nejbližší plány. Podívejte se na fotografie.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Krupobití a bouřky zasáhly Jihomoravský kraj. Dálnice D2 je neprůjezdná kvůli pádu vedení

Bouřky a krupobití zasáhly večer Jihomoravský kraj, především Břeclavsko. Kvůli spadlým drátům elektrického vedení je v obou směrech neprůjezdná dálnice D2 v okolí Břeclavi. O neprůjezdné dálnici informoval mluvčí policie David Chaloupka. Hasiči zatím mají 30 výjezdů, řeší utržené střechy i spadlé stromy. Řekl to mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Chaloupka zatím nemá informace, že by fungoval na dálnici odklon nebo jak velká je kolona. "Stalo se to před chvílí," poznamenal mluvčí. Podle něj má policie nahlášených v souvislosti s počasím více událostí, mezi které patří dům bez střechy, spadený strom na auto, ale taky plechová garáž, která uletěla.

Případy řeší i hasiči. "Máme tam ulítlou střechu, spadenou stěnu v kuchyni, spadené dráty elektrického vedení, ale také okna rozbitá kroupami," řekl Mikoška.

Zdroj: ČTK
Další zprávy