Tomáš Rachůnek bude hrát v KHL za Slovan Bratislava

ČTK ČTK
28. 10. 2014 11:36
Hokejový útočník Tomáš Rachůnek, který před týdnem skončil v Novokuzněcku, bude pokračovat v KHL, nově v dresu Slovanu Bratislava.
Tomáš Rachůnek
Tomáš Rachůnek | Foto: CPA

Bratislava - Hokejový útočník Tomáš Rachůnek bude pokračovat v KHL, nově v dresu Slovanu Bratislava. Třiadvacetiletý rodák ze Zlína před týdnem skončil v Novokuzněcku, nyní se dohodl se slovenským klubem na smlouvě do konce dubna 2015. Poprvé by za Slovan měl nastoupit ve čtvrtek v domácím zápase proti Novosibirsku.

Rachůnek na začátku sezony Kontinentální ligy odehrál za Novokuzněck 14 zápasů, v nichž nasbíral dva body, pak se dohodl na ukončení kontraktu. V minulé sezoně hostoval ze Lva Praha v pražské Spartě. Za Lva odehrál v KHL v sezoně 2012/13 čtyřicet zápasů, na kontě má i 11 startů v české reprezentaci.

"Mám radost, že po skončení působení v Metallurgu Novokuzněck jsem dostal šanci pokračovat v KHL a to v tak kvalitním týmu, jakým Slovan bezpochyby je. Udělám všechno pro to, abych klubu co nejvíce pomohl," řekl Rachůnek pro web Slovanu.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Po protestech na Kubě poslalo Rusko do Karibiku humanitární pomoc

Rusko po masivních protestech na Kubě poslalo do karibské země více než 88 tun humanitární pomoci. Dva letouny Antonov An-124 dopravily do země potraviny a zboží pro ochranu obyvatel, včetně milionu roušek. Oznámilo to dnes ruské ministerstvo obrany.

Kvůli koronavirové krizi se na Kubě v poslední době výrazně zhoršila hospodářská situace. To vyvolalo tento měsíc masivní protesty, největší za 30 let.

Další zprávy