Tomáš Rachůnek bude hrát v KHL za Slovan Bratislava

ČTK ČTK
28. 10. 2014 11:36
Hokejový útočník Tomáš Rachůnek, který před týdnem skončil v Novokuzněcku, bude pokračovat v KHL, nově v dresu Slovanu Bratislava.
Tomáš Rachůnek
Tomáš Rachůnek | Foto: CPA

Bratislava - Hokejový útočník Tomáš Rachůnek bude pokračovat v KHL, nově v dresu Slovanu Bratislava. Třiadvacetiletý rodák ze Zlína před týdnem skončil v Novokuzněcku, nyní se dohodl se slovenským klubem na smlouvě do konce dubna 2015. Poprvé by za Slovan měl nastoupit ve čtvrtek v domácím zápase proti Novosibirsku.

Rachůnek na začátku sezony Kontinentální ligy odehrál za Novokuzněck 14 zápasů, v nichž nasbíral dva body, pak se dohodl na ukončení kontraktu. V minulé sezoně hostoval ze Lva Praha v pražské Spartě. Za Lva odehrál v KHL v sezoně 2012/13 čtyřicet zápasů, na kontě má i 11 startů v české reprezentaci.

"Mám radost, že po skončení působení v Metallurgu Novokuzněck jsem dostal šanci pokračovat v KHL a to v tak kvalitním týmu, jakým Slovan bezpochyby je. Udělám všechno pro to, abych klubu co nejvíce pomohl," řekl Rachůnek pro web Slovanu.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

V centru Bratislavy zemřel po střetu s útočníkem cizinec. Podezřelý z místa neštěstí utekl

V centru Bratislavy v neděli po střetu s neznámým útočníkem zemřel cizinec. Informovala o tom slovenská média. Policie incident potvrdila, bližší údaje o oběti neuvedla, útočník z místa činu uprchl. Nejde o první podobný případ v centru slovenské metropole, například loni na jaře tam po napadení útočníkem zemřel Filipínec.

Policisté a záchranáři byli časně ráno přivoláni k osobě v bezvědomí, která se nacházela na bratislavském náměstí SNP u historického centra města. Podle televize Joj se obětí útoku stal patrně dvaadvacetiletý muž původem zřejmě z některé z balkánských zemí.

Podle policejní mluvčí Lucie Mihalíkové neznámý muž po předchozím konfliktu poškozeného fyzicky napadl a následně utekl. Televize Markíza uvedla, že útočník kopl svou oběť do hlavy. Policie vybídla svědky, aby se přihlásili.

Zdroj: ČTK
Další zprávy