Švýcarský Zug nasázel slavným Rangers osm gólů

3. 10. 2011 22:36
Zug na domácím ledě porazil Rangers 8:4
Brankář New Yorku Martin Biron inkasoval od Zugu osm gólů.
Brankář New Yorku Martin Biron inkasoval od Zugu osm gólů. | Foto: Jakub Šafránek

Zug - Hodně tvrdou a nečekanou lekci obdrželi ve svém posledním přípravném zápase v Evropě hokejisté New Yorku Rangers.

Slavný klub ze zámořské NHL nezvládl přestřelku ve švýcarském Zugu a tamním hokejistům podlehl vysoko 4:8.

Po třech výhrách nad pražskou Spartou, švédskou Frölundou a bratislavským Slovanem tak Jezdci poprvé na evropské půdě pocítili hořkost porážky.

To slavní Rangers nečekali. Nadchlo je české publikum
Sparta se statečně rvala s Rangers, ale prohrála 0:2

V první třetině ještě Rangers dokázali nepříznivý stav 0:2 srovnat na 3:3, po dvou třetinách vedl Zug 5:4 a v závěrečné části vyřídil legendárního soupeře dalšími třemi góly.

Dvakrát se trefili Pirnes a Holden, jednu branku vstřelil i veterán Glen Metropolit.

Přípravný hokejový zápas v Zugu (Švýcarsko):

Zug - New York Rangers 8:4 (3:3, 2:1, 3:0)
Branky: 2. a 43. Pirnes, 16. a 35. Holden, 6. Camichel, 35. Metropolit, 45. Brunner, 56. Schnyder - 15. Callahan, 18. Rupp, 18. Anisimov, 39. Fedotěnko.