Sekáč pomohl k výhře Kazaně v KHL gólem a asistencí

15. 11. 2017 20:13
Ve středečních duelech KHL nejvíce zazářil Jiří Sekáč, jenž pomohl Kazani k výhře 4:1 v Podolsku.
Jiří Sekáč
Jiří Sekáč | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Nejproduktivnější český hokejista v tomto ročníku Kontinentální ligy Jiří Sekáč se gólem a asistencí podílel na výhře Kazaně 4:1 v Podolsku. Reprezentační útočník si vylepšil bilanci na 11 branek a 16 přihrávek, v listopadu ale bodoval poprvé.

Sekáč si připsal asistenci hned po prvním útoku na domácí branku, který po 17 sekundách hry zakončil Stanislav Galijev. Na gól Podolsku přihrál v druhé třetině Vojtěch Mozík, domácí tak snížili na 1:2, ale v závěrečné části dostali další dvě branky. O tu poslední se v 57. minutě postaral právě Sekáč, který sólový únik zakončil bleskurychlým blafákem do forhendu.

Kazaň se po vítězství vrátila do čela Východní konference o bod před Astanu, která doma podlehla Omsku 1:2 po samostatných nájezdech.

Asistenci zaznamenal rovněž Andrej Nestrašil z Nižněkamsku. Ten po úvodní třetině vedl v Helsinkách nad Jokeritem 2:1, nakonec ale prohrál 3:6.

Kontinentální hokejová liga:

Barys Astana - Omsk 1:2 po sam. nájezdech, Chanty-Mansijsk - Novosibirsk 1:2 v prodl., Jaroslavl - HK Soči 3:2 po sam. nájezdech, CSKA Moskva - Ufa 3:0, Jokerit Helsinky - Nižněkamsk 6:3 (za hosty Nestrašil 0+1), Viťaz Podolsk - Kazaň 1:4 (Mozík 0+1 - Sekáč 1+1).