Tabulka a výsledky hokejové extraligy

Sport Sport
11. 10. 2012 0:21
Tabulka a výsledky zápasů hokejové extraligy, sezóna 2012/2013

Konečná tabulka základní části extraligy:

1. PSG Zlín 52 25 7 5 15 158:137 94
2. HC Slavia Praha 52 23 11 3 15 138:111 94
3. HC Škoda Plzeň 52 21 9 8 14 160:131 89
4. HC Oceláři Třinec 52 24 5 4 19 196:159 86
5. HC Sparta Praha 52 24 5 4 19 171:149 86
6. HC Verva Litvínov 52 20 9 5 18 162:148 83
7. Rytíři Kladno 52 23 1 6 22 142:146 77
8. HC Mountfield Č. Budějovice 52 19 8 3 22 135:149 76
9. HC Vítkovice Steel 52 22 2 5 23 141:151 75
10. HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 52 21 2 6 23 155:161 73
11. HC Kometa Brno 52 17 6 9 20 149:158 72
12. HC Energie Karlovy Vary 52 19 2 6 25 133:148 67
13. Bílí Tygři Liberec 52 15 3 12 22 137:178 63
14. Piráti Chomutov 52 11 10 4 27 127:178 57


Výsledky odehraných zápasů:

1.kolo
Pátek 14.09.12
1 Piráti Chomutov HC Kometa Brno 17:00 2:4
2 Rytíři Kladno Bílí Tygři Liberec 17:00 1:2SN
3 HC Mountfield HC Vítkovice Steel 17:00 2:5
4 HC Oceláři Třinec HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00 4:1
5 HC Plzeň 1929 HC VERVA Litvínov 17:00 6:4
6 HC Sparta Praha HC Energie Karlovy Vary 17:00 2:1SN
7 PSG Zlín HC Slavia Praha 17:00 2:1

Výsledky dosud odehraných utkání:


2.kolo
Neděle 16.09.12
10 HC Slavia Praha HC Škoda Plzeň 17:00 1:3
12 HC Kometa Brno Rytíři Kladno 17:00 3:1
13 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 17:00 2:5
14 HC Vítkovice Steel PSG Zlín 17:00 3:0
8 Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha 17:00 2:4
9 HC VERVA Litvínov HC Mountfield 17:00 3:1
Úterý 18.09.12
11 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Piráti Chomutov 18:00 3:4SN

Středa, 19.09.12, předehrávka 10. kola

66 Rytíři Kladno HC Slavia Praha 18:15 2:3
3.kolo
Pátek 21.09.12
15 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 17:00 2:4
16 Piráti Chomutov HC Sparta Praha 17:30 7:5
17 PSG Zlín HC Energie Karlovy Vary 17:30 4:2
18 Rytíři Kladno HC Vítkovice Steel 17:30 4:1
19 HC Mountfield Bílí Tygři Liberec 18:15 4:1
20 HC Slavia Praha HC VERVA Litvínov 18:15 1:2
21 HC Plzeň 1929 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:30 1:2

 

4.kolo
Neděle 23.09.12
22 HC VERVA Litvínov PSG Zlín 17:30 1:2
23 Bílí Tygři Liberec Piráti Chomutov 17:00 2:5
24 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Mountfield 17:00 2:3
25 HC Kometa Brno HC Slavia Praha 18:30 3:1
26 HC Sparta Praha Rytíři Kladno 18:15 3:4
27 HC Vítkovice Steel HC Oceláři Třinec 17:00 1:3
28 HC Energie Karlovy Vary HC Plzeň 1929 17:30 5:4

 

5.kolo
Úterý 25.09.12 a středa 26.09.2012
29 HC Oceláři Třinec Piráti Chomutov 25.9./17:00 2:0
30 HC VERVA Litvínov HC Vítkovice Steel 25.9./18:15 4:3
31 Rytíři Kladno HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 26.9./18:15 6:3
32 HC Mountfield HC Sparta Praha 25.9./17:30 3:2
33 HC Plzeň 1929 Bílí Tygři Liberec 26.9./17:30 4:3SN
34 HC Slavia Praha HC Energie Karlovy Vary 25.9./18:15 3:1
35 PSG Zlín HC Kometa Brno 25.9./17:30 4:3PP

 

6.kolo
Čtvrtek 27.09.2012 a pátek 28.09.12
36 Piráti Chomutov Rytíři Kladno 28.9./17:30 1:3
37 HC Energie Karlovy Vary HC VERVA Litvínov 28.9./17:30 4:2
38 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Slavia Praha 28.9./17:00 2:5
39 HC Vítkovice Steel HC Plzeň 1929 28.9./17:00 2:3
40 Bílí Tygři Liberec PSG Zlín 28.9./18:15 7:5
41 HC Sparta Praha HC Oceláři Třinec 27.9./18:10 3:4
42 HC Kometa Brno HC Mountfield 28.9./17:00 5:1

 

7.kolo
Neděle 30.09.12
43 HC Energie Karlovy Vary HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00 1:2SN
44 HC VERVA Litvínov HC Kometa Brno 17:00 4:3SN
45 HC Mountfield Rytíři Kladno 17:00 2:6
46 PSG Zlín Piráti Chomutov 17:00 1:2SN
47 HC Plzeň 1929 HC Sparta Praha 17:00 5:4
48 HC Vítkovice Steel HC Slavia Praha 17:00 3:0
49 HC Oceláři Třinec Bílí Tygři Liberec 17:00 4:5PP

 

8.kolo
Úterý 02.10.12 a středa 03.10.12
50 HC Vítkovice Steel HC Energie Karlovy Vary 2.10./17:00 1:4
51 Piráti Chomutov HC Mountfield 2.10./17:30 5:2
52 Bílí Tygři Liberec HC Slavia Praha 2.10./18:30 4:6
53 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC VERVA Litvínov 2.10./18:00 3:4SN
54 HC Kometa Brno HC Plzeň 1929 2.10./19:00 4:3SN
55 HC Sparta Praha PSG Zlín 2.10./18:30 1:4
56 Rytíři Kladno HC Oceláři Třinec 3.10./18:10 3:1

 

9.kolo
Čtvrtek 04.10.12 a pátek 05.10.12
57 HC Oceláři Třinec HC Mountfield 5.10./18:15 5:0
58 HC VERVA Litvínov Bílí Tygři Liberec 5.10./17:30 3:2SN
59 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 5.10./18:00 3:4PP
60 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Vítkovice Steel Předehrávka35. kola5.10./18:00 3:1
61 PSG Zlín Rytíři Kladno 5.10./17:30 3:2
62 HC Plzeň 1929 Piráti Chomutov 5.10./17:30 2:1
63 HC Slavia Praha HC Sparta Praha 4.10./18:15 3:2

 

10.kolo
Neděle 07.10.12
64 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 17:00 5:5PP
65 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Bílí Tygři Liberec 17:00 6:2
66 Rytíři Kladno HC Slavia Praha 19. 9.,
18:15
2:3
67 HC Mountfield HC Plzeň 1929 17:00 1:4
68 HC Kometa Brno HC Vítkovice Steel 17:00 2:1
69 HC Sparta Praha HC VERVA Litvínov 17:00 4:5
70 HC Oceláři Třinec PSG Zlín 17:00 2:3
Dohrávka 9. kola Úterý 09.10.12 17:00
HC Vítkovice Steel - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:2
11.kolo
Pátek 12.10.12
71 HC Vítkovice Steel HC Sparta Praha 18:00 3:2
72 PSG Zlín HC Mountfield 18:00 0:4
73 HC Plzeň 1929 Rytíři Kladno 18:00 2:1SN
74 HC Slavia Praha Piráti Chomutov 18:00 4:0
75 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Kometa Brno 18:00 5:3
76 HC Energie Karlovy Vary Bílí Tygři Liberec 18:00 1:3
77 HC VERVA Litvínov HC Oceláři Třinec 18:00 1:4

 

12.kolo
Neděle 14.10.12
78 HC Sparta Praha HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00 3:2
79 Piráti Chomutov HC Vítkovice Steel 17:00 3:2 P
81 Rytíři Kladno HC VERVA Litvínov 17:00 2:1
82 HC Mountfield HC Energie Karlovy Vary 17:00 5:3
84 PSG Zlín HC Plzeň 1929 17:00 1:4
83 HC Slavia Praha HC Oceláři Třinec 17:30 5:6 SN
Úterý 30.10.12
80 Bílí Tygři Liberec HC Kometa Brno 17:00 3:2

 

13.kolo
Pátek 19.10.12
85 HC Energie Karlovy Vary Rytíři Kladno 18:00 3:2
86 HC VERVA Litvínov Piráti Chomutov 17:30 3:4PP
87 HC Slavia Praha HC Mountfield 17:15 4:1
88 PSG Zlín HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:30 1:3
89 HC Vítkovice Steel Bílí Tygři Liberec 18:15 1:5
91 HC Plzeň 1929 HC Oceláři Třinec 17:30 4:2
Úterý 29.01.13
90 HC Sparta Praha HC Kometa Brno 18:30 -:-

 

14.kolo
Neděle 21.10.12
92 HC Kometa Brno Piráti Chomutov 17:00 3:1
93 Bílí Tygři Liberec Rytíři Kladno 17:00 1:3
94 HC Vítkovice Steel HC Mountfield 17:00 4:1
95 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Oceláři Třinec 17:00 5:4
96 HC VERVA Litvínov HC Plzeň 1929 17:00 1:2
97 HC Energie Karlovy Vary HC Sparta Praha 17:00 5:4
98 HC Slavia Praha PSG Zlín 17:00 1:2sn

 

15.kolo
Úterý 23.10.12
100 HC Mountfield HC VERVA Litvínov 18:00 0:3
101 HC Plzeň 1929 HC Slavia Praha 18:00 2:3sn
102 Piráti Chomutov HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00 2:5
103 Rytíři Kladno HC Kometa Brno 18:00 2:4
104 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 18:00 7:3
105 PSG Zlín HC Vítkovice Steel 18:00 2:3sn
99 HC Sparta Praha Bílí Tygři Liberec 18:00 3:1

 

16.kolo
Pátek 26.10.12
106 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 18:00 5:3
108 HC Energie Karlovy Vary PSG Zlín 18:00 2:4
109 Rytíři Kladno HC Vítkovice Steel 18:00 4:1
110 Bílí Tygři Liberec HC Mountfield 18:00 2:6
111 HC VERVA Litvínov HC Slavia Praha 18:00 4:2
112 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Plzeň 1929 18:00 3:4sn
Úterý 30.10.12
107 HC Sparta Praha Piráti Chomutov 18:00 4:2

 

17.kolo
Neděle 28.10.12
114 Piráti Chomutov Bílí Tygři Liberec 17:00 3:2PP
115 HC Mountfield HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00 5:2
116 HC Kometa Brno HC Slavia Praha 17:00 3:4
117 Rytíři Kladno HC Sparta Praha 17:00 5:1
118 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Steel 17:00 5:2
119 HC Plzeň 1929 HC Energie Karlovy Vary 17:00 5:2
113 HC VERVA Litvínov PSG Zlín 17:30 1:4

 

18.kolo
Pátek 02.11.12
120 Piráti Chomutov HC Oceláři Třinec 18:00 5:3
121 HC Vítkovice Steel HC VERVA Litvínov 18:00 3:5
122 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Rytíři Kladno 18:00 6:9
123 HC Sparta Praha HC Mountfield 18:00 5:4PP
124 Bílí Tygři Liberec HC Plzeň 1929 18:00 1:8
125 HC Energie Karlovy Vary HC Slavia Praha 18:00 2:3
126 HC Kometa Brno PSG Zlín 18:00 3:4SN

 

19.kolo
Neděle 04.11.12
127 Rytíři Kladno Piráti Chomutov 17:00 7:2
128 HC VERVA Litvínov HC Energie Karlovy Vary 17:00 5:2
129 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Slavia Praha 17:00 5:2
130 HC Plzeň 1929 HC Vítkovice Steel 17:00 5:0
131 PSG Zlín Bílí Tygři Liberec 17:00 1:5
132 HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha 17:00 6:1
Úterý 22.01.13
133 HC Mountfield HC Kometa Brno 17:30 3:2pp

 

20.kolo
Úterý 13.11.12
139 HC Slavia Praha HC Vítkovice Steel 18:00 0:1
Středa 14.11.12
134 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Energie Karlovy Vary 18:00 1:2
135 HC Kometa Brno HC VERVA Litvínov 18:00 3:4pp
136 Rytíři Kladno HC Mountfield 18:00 2:3pp
137 Piráti Chomutov PSG Zlín 18:00 1:2
138 HC Sparta Praha HC Plzeň 1929 18:00 3:2
Úterý 27.11.12
140 Bílí Tygři Liberec HC Oceláři Třinec 18:30 2:1

 

21.kolo
Pátek 16.11.12
141 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Steel 18:00 2:1sn
142 HC Mountfield Piráti Chomutov 18:00 1:2sn
144 HC VERVA Litvínov HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00 6:3
145 HC Plzeň 1929 HC Kometa Brno 18:00 3:4
146 PSG Zlín HC Sparta Praha 18:00 2:3
147 HC Oceláři Třinec Rytíři Kladno 18:00 4:3
Úterý 29.01.13
143 HC Slavia Praha Bílí Tygři Liberec 18:15 -:-

 

22.kolo
Neděle 18.11.12
148 HC Mountfield HC Oceláři Třinec 17:00 3:1
149 Bílí Tygři Liberec HC VERVA Litvínov 17:00 3:4
150 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 17:00 4:0
151 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Vítkovice Steel 17:00 1:2
152 Rytíři Kladno PSG Zlín 17:00 1:4
153 Piráti Chomutov HC Plzeň 1929 17:00 2:3sn
154 HC Sparta Praha HC Slavia Praha 17:00 2:4

 

23.kolo
Úterý 20.11.12
155 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 18:00 1:0pp
157 HC Slavia Praha Rytíři Kladno 18:00 4:3sn
158 HC Plzeň 1929 HC Mountfield 18:00 3:2sn
159 HC Vítkovice Steel HC Kometa Brno 18:00 4:1
160 HC VERVA Litvínov HC Sparta Praha 18:00 2:3pp
161 PSG Zlín HC Oceláři Třinec 18:00 4:2
Úterý 15.01.13
156 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Bílí Tygři Liberec 18:00 1:3

 

24.kolo
Pátek 23.11.12
162 HC Sparta Praha HC Vítkovice Steel 18:00 2:0
163 HC Mountfield PSG Zlín 18:00 3:6
164 Rytíři Kladno HC Plzeň 1929 18:00 4:3
165 Piráti Chomutov HC Slavia Praha 18:00 1:5
166 HC Kometa Brno HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00 2:3
167 Bílí Tygři Liberec HC Energie Karlovy Vary 18:00 3:1
168 HC Oceláři Třinec HC VERVA Litvínov 18:00 6:3

 

25.kolo
Neděle 25.11.12
169 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Sparta Praha 17:00 2:4
170 HC Vítkovice Steel Piráti Chomutov 17:00 5:0
171 HC Kometa Brno Bílí Tygři Liberec 17:00 7:3
172 HC VERVA Litvínov Rytíři Kladno 17:00 5:3
173 HC Energie Karlovy Vary HC Mountfield 17:00 8:0
174 HC Oceláři Třinec HC Slavia Praha 17:00 1:2
175 HC Plzeň 1929 PSG Zlín 17:00 4:2

 

26.kolo
Pátek 30.11.12
176 Rytíři Kladno HC Energie Karlovy Vary 18:00 3:0
177 Piráti Chomutov HC VERVA Litvínov 18:00 1:2
178 HC Mountfield HC Slavia Praha 18:00 3:0
179 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice PSG Zlín 18:00 5:3
180 Bílí Tygři Liberec HC Vítkovice Steel 18:00 5:3
181 HC Kometa Brno HC Sparta Praha 18:00 4:2
182 HC Oceláři Třinec HC Plzeň 1929 18:00 1:2SN

 

27.kolo
Neděle 02.12.12
183 Piráti Chomutov HC Kometa Brno 17:00 5:4
184 Rytíři Kladno Bílí Tygři Liberec 17:00 2:1
185 HC Mountfield HC Vítkovice Steel 17:00 6:5
186 HC Oceláři Třinec HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00 8:4
187 HC Plzeň 1929 HC VERVA Litvínov 17:00 3:2
188 HC Sparta Praha HC Energie Karlovy Vary 17:00 1:4
189 PSG Zlín HC Slavia Praha 17:00 4:3

 

28.kolo
Úterý 04.12.12
190 Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha 18:00 1:2
191 HC VERVA Litvínov HC Mountfield 18:00 1:4
192 HC Slavia Praha HC Plzeň 1929 18:00 3:2SN
193 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Piráti Chomutov 18:00 5:0
194 HC Kometa Brno Rytíři Kladno 18:00 4:0
195 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 18:00 4:5SN
196 HC Vítkovice Steel PSG Zlín 18:00 4:2

 

29.kolo
Čtvrtek 06.12.12
202 HC Slavia Praha HC VERVA Litvínov 18:15 2:1P
Pátek 07.12.12
197 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 18:00 5:2
198 Piráti Chomutov HC Sparta Praha 18:00 1:5
199 PSG Zlín HC Energie Karlovy Vary 18:00 4:1
200 HC Vítkovice Steel Rytíři Kladno 18:00 4:3
201 HC Mountfield Bílí Tygři Liberec 18:00 2:1P
203 HC Plzeň 1929 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00 1:3

 

30.kolo
Neděle 09.12.12
204 PSG Zlín HC VERVA Litvínov 17:00 5:1
205 Bílí Tygři Liberec Piráti Chomutov 15:00 1:2SN
206 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Mountfield 17:00 1:3
207 HC Slavia Praha HC Kometa Brno 15:00 1:3
208 HC Sparta Praha Rytíři Kladno 17:00 6:3
209 HC Vítkovice Steel HC Oceláři Třinec 18:15 4:1
210 HC Energie Karlovy Vary HC Plzeň 1929 15:30 1:2

 

31.kolo
Středa 19.12.12
211 HC Oceláři Třinec Piráti Chomutov 17:00 6:4
212 HC VERVA Litvínov HC Vítkovice Steel 18:00 2:3
213 Rytíři Kladno HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00 5:4
214 HC Mountfield HC Sparta Praha 17:30 2:3
215 HC Plzeň 1929 Bílí Tygři Liberec 18:00 6:5P
216 HC Slavia Praha HC Energie Karlovy Vary 18:00 4:1
217 PSG Zlín HC Kometa Brno 18:00 6:3

 

32.kolo
Pátek 21.12.12
218 Piráti Chomutov Rytíři Kladno 18:00 2:5
219 HC Energie Karlovy Vary HC VERVA Litvínov 18:00 2:3
220 HC Slavia Praha HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00 5:0
221 HC Vítkovice Steel HC Plzeň 1929 18:00 3:4P
222 Bílí Tygři Liberec PSG Zlín 18:00 2:1P
223 HC Sparta Praha HC Oceláři Třinec 18:00 4:2
224 HC Kometa Brno HC Mountfield 18:00 2:3P

 

33.kolo
Neděle 23.12. a středa 26.12.12
225 HC Energie Karlovy Vary HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00 2:1
226 HC VERVA Litvínov HC Kometa Brno 17:00 5:2
227 HC Mountfield Rytíři Kladno 23.12/17:00 5:1
228 PSG Zlín Piráti Chomutov 17:00 5:2
229 HC Plzeň 1929 HC Sparta Praha 17:00 2:1
231 HC Oceláři Třinec Bílí Tygři Liberec 17:00 6:5sn
Úterý 22.01.13
230 HC Slavia Praha HC Vítkovice Steel 18:00 4:2

 

34.kolo
Pátek 28.12.12
233 Piráti Chomutov HC Mountfield 18:00 5:3
234 Bílí Tygři Liberec HC Slavia Praha 18:00 0:1SN
235 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC VERVA Litvínov 18:00 4:2
236 HC Plzeň 1929 HC Kometa Brno 18:00 3:1
237 HC Sparta Praha PSG Zlín 18:00 1:2SN
238 Rytíři Kladno HC Oceláři Třinec 18:00 1:4

35.kolo
Čtvrtek 05.10.12
242 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Vítkovice Steel 18:00 3:1
Neděle 30.12.12
239 HC Oceláři Třinec HC Mountfield 17:00 6:3
240 HC VERVA Litvínov Bílí Tygři Liberec 17:30 5:2
241 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 15:30 7:0
243 PSG Zlín Rytíři Kladno 17:00 2:5
244 HC Plzeň 1929 Piráti Chomutov 17:30 6:2
245 HC Slavia Praha HC Sparta Praha 15:30 4:3SN

 

36.kolo
Pátek 04.01.13
246 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 18:00 3:1
247 Bílí Tygři Liberec HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00 1:4
248 Rytíři Kladno HC Slavia Praha 18:00 0:2
249 HC Mountfield HC Plzeň 1929 18:00 2:4
250 HC Kometa Brno HC Vítkovice Steel 18:00 3:2SN
251 HC Sparta Praha HC VERVA Litvínov 18:00 6:3
252 HC Oceláři Třinec PSG Zlín 18:00 3:2

 

37.kolo
Neděle 06.01.13
253 HC Vítkovice Steel HC Sparta Praha 17:00 4:5
254 PSG Zlín HC Mountfield 17:00 5:2
255 HC Plzeň 1929 Rytíři Kladno 17:00 4:1
256 HC Slavia Praha Piráti Chomutov 17:00 4:1
257 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Kometa Brno 17:00 5:3
258 HC Energie Karlovy Vary Bílí Tygři Liberec 17:00 1:3
259 HC VERVA Litvínov HC Oceláři Třinec 17:00 6:5SN

38.kolo
Úterý 08.01.13
261 Piráti Chomutov HC Vítkovice Steel 17:30 2:5
262 Bílí Tygři Liberec HC Kometa Brno 18:30 3:4p
263 Rytíři Kladno HC VERVA Litvínov 17:30 3:2
264 HC Mountfield HC Energie Karlovy Vary 17:30 3:5
265 HC Oceláři Třinec HC Slavia Praha 17:00 5:2
266 PSG Zlín HC Plzeň 1929 18:15 4:1
Středa 09.01.13
260 HC Sparta Praha HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:10 9:2

39.kolo
Čtvrtek 10.01.13
273 HC Plzeň 1929 HC Oceláři Třinec 18:10 2:3p
Pátek 11.01.13
267 HC Energie Karlovy Vary Rytíři Kladno 18:00 4:0
268 HC VERVA Litvínov Piráti Chomutov 18:15 6:2
269 HC Slavia Praha HC Mountfield 18:15 1:2sn
270 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice PSG Zlín 18:00 3:2p
271 HC Vítkovice Steel Bílí Tygři Liberec 17:00 7:1
272 HC Kometa Brno HC Sparta Praha 18:00 1:2sn

40.kolo
Neděle 13.01.13
274 HC Kometa Brno Piráti Chomutov 17:00 4:0
275 Bílí Tygři Liberec Rytíři Kladno 18:15 0:2
276 HC Vítkovice Steel HC Mountfield 17:00 1:2sn
278 HC VERVA Litvínov HC Plzeň 1929 17:30 2:1sn
279 HC Energie Karlovy Vary HC Sparta Praha 15:30 0:2
280 HC Slavia Praha PSG Zlín 15:00 3:2sn

41.kolo
Čtvrtek 17.01.13
285 Rytíři Kladno HC Kometa Brno 18:10 2:1
Pátek 18.01.13
281 HC Sparta Praha Bílí Tygři Liberec 18:30 8:1
282 HC Mountfield HC VERVA Litvínov 17:30 3:1
283 HC Plzeň 1929 HC Slavia Praha 18:15 2:4
284 Piráti Chomutov HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:30 4:3
286 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 17:00 3:2
287 PSG Zlín HC Vítkovice Steel 17:30 5:3

42.kolo
Neděle 20.01.13
288 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 18:15 3:7
289 HC Sparta Praha Piráti Chomutov 17:00 5:4SN
290 HC Energie Karlovy Vary PSG Zlín 15:30 6:4
291 HC Vítkovice Steel Rytíři Kladno 17:00 4:2
292 Bílí Tygři Liberec HC Mountfield 17:00 0:2
293 HC VERVA Litvínov HC Slavia Praha 17:30 7:1
294 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Plzeň 1929 17:00 4:3
43.kolo
Čtvrtek 24.01.13/pátek 25.01.13
295 PSG Zlín HC VERVA Litvínov 17:15 -:-
296 Piráti Chomutov Bílí Tygři Liberec 24.01./18:15 3:6
297 HC Mountfield HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:30 -:-
298 HC Slavia Praha HC Kometa Brno 18:15 -:-
299 Rytíři Kladno HC Sparta Praha 17:30 -:-
300 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Steel 17:00 -:-
301 HC Plzeň 1929 HC Energie Karlovy Vary 17:30 -:-

44.kolo
Neděle 27.01.13
302 Piráti Chomutov HC Oceláři Třinec 17:30 3:2p
303 HC Vítkovice Steel HC VERVA Litvínov 15:30 4:3p
304 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Rytíři Kladno 17:00 4:1
305 HC Sparta Praha HC Mountfield 17:00 4:2
306 Bílí Tygři Liberec HC Plzeň 1929 17:00 6:3
307 HC Energie Karlovy Vary HC Slavia Praha 15:30 2:0
308 HC Kometa Brno PSG Zlín 18:15 1:3
45.kolo
Čtvrtek 31.01.13 a pátek 01.02.13
309 Rytíři Kladno Piráti Chomutov 17:30 2:3PP
310 HC VERVA Litvínov HC Energie Karlovy Vary 31.1./17:30 4:1
311 HC Slavia Praha HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:15 2:1PP
312 HC Plzeň 1929 HC Vítkovice Steel 17:30 3:0
313 PSG Zlín Bílí Tygři Liberec 17:30 6:3
314 HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha 17:00 4:5
315 HC Mountfield HC Kometa Brno 17:30 6:3

46.kolo
Neděle 03.02.13
316 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Energie Karlovy Vary 17:00 4:1
317 HC Kometa Brno HC VERVA Litvínov 17:00 3:4sn
318 Rytíři Kladno HC Mountfield 17:30 3:1
319 Piráti Chomutov PSG Zlín 17:30 3:1
320 HC Sparta Praha HC Plzeň 1929 17:00 2:4
322 Bílí Tygři Liberec HC Oceláři Třinec 17:00 5:4pr
Pondělí 11.02.13
321 HC Vítkovice Steel HC Slavia Praha 18:00 1:5

47.kolo
Středa 13.02.13
323 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Steel 18:00 8:3
324 HC Mountfield Piráti Chomutov 17:30 2:0
326 HC VERVA Litvínov HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:30 3:2sn
327 HC Kometa Brno HC Plzeň 1929 18:00 3:2sn
328 PSG Zlín HC Sparta Praha 17:30 2:1pr
329 HC Oceláři Třinec Rytíři Kladno 17:00 7:2
Úterý 19.02.13
325 HC Slavia Praha Bílí Tygři Liberec 18:15 -:-

48.kolo
Úterý 29.01.13
333 HC Vítkovice Steel HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00 2:1
Pátek 15.02.13
330 HC Mountfield HC Oceláři Třinec 17:30 5:3
331 Bílí Tygři Liberec HC VERVA Litvínov 18:30 5:3
332 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 18:00 4:0
334 Rytíři Kladno PSG Zlín 17:30 5:2
335 Piráti Chomutov HC Plzeň 1929 17:30 4:3
336 HC Sparta Praha HC Slavia Praha 18:30 2:3p

49.kolo
Neděle 17.02.13
337 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 15:30 4:3
338 Bílí Tygři Liberec HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00 3:2
340 HC Plzeň 1929 HC Mountfield 17:30 1:2pp
341 HC Vítkovice Steel HC Kometa Brno 17:00 5:3
342 HC VERVA Litvínov HC Sparta Praha 17:30 4:1
343 PSG Zlín HC Oceláři Třinec 17:00 4:2
Pondělí 18.02.13
339 HC Slavia Praha Rytíři Kladno 18:15 2:1
50.kolo
Úterý 19.02.13
344 HC Sparta Praha HC Vítkovice Steel 18:30 4:2
Pátek 22.02.13
345 HC Mountfield PSG Zlín 17:30 2:4
346 Rytíři Kladno HC Plzeň 1929 17:30 2:1SN
347 Piráti Chomutov HC Slavia Praha 17:30 0:4
348 HC Kometa Brno HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00 2:3
349 Bílí Tygři Liberec HC Energie Karlovy Vary 18:30 3:1
350 HC Oceláři Třinec HC VERVA Litvínov 17:00 2:5

51.kolo
Neděle 24.02.13
351 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Sparta Praha 18:10 5:1
352 HC Vítkovice Steel Piráti Chomutov 18:10 4:3
353 HC Kometa Brno Bílí Tygři Liberec 18:10 2:1SN
354 HC VERVA Litvínov Rytíři Kladno 18:10 2:1SN
355 HC Energie Karlovy Vary HC Mountfield 18:10 2:3SN
356 HC Slavia Praha HC Oceláři Třinec 18:10 1:3
357 HC Plzeň 1929 PSG Zlín 18:10 4:5

52.kolo
Úterý 26.02.13
358 Rytíři Kladno HC Energie Karlovy Vary 18:10 1:3
359 Piráti Chomutov HC Verva Litvínov 18:10 5:2
360 HC Mountfield HC Slavia Praha 18:10 0:1
361 PSG Zlín HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:10 4:3p
362 Bílí Tygři Liberec HC Vítkovice Steel 18:10 2:4
363 HC Sparta Praha HC Kometa Brno 18:10 6:0
364 HC Oceláři Třinec HC Plzeň 1929 18:10 4:0
 

Právě se děje

před 6 minutami

Při střetech se squattery v Berlíně bylo zraněno 60 policistů

Okolo 60 policistů v Berlíně ve středu utrpělo zranění při střetech se squattery, kteří se snažili zabránit požární inspekci v činžovním domě, jenž okupují. Budova v Rižské ulici 94 (Rigaer Strasse) ve čtvrti Friedrichshain patří k nejznámějším squatům v Berlíně.

Policie se snažila oblast zabezpečit před protipožární inspekcí plánovanou na čtvrtek. Asi 200 zamaskovaných lidí házelo po policistech kamení a petardy, na ulicích postavili barikády a zapálili je. Policisté oheň hasili pomocí vodních děl a zátarasy rozrazili obrněnými vozidly. Squatteři také zatarasili tramvajové koleje.

Německá média uvádějí, že squatteři a jejich stoupenci se už delší čas snaží zabránit tomu, aby majitel nechal v domě provést protipožární inspekci. Jeho i policii podezřívají, že ho chtějí prohlásit za neobyvatelný a následně nechat vyklidit.

Deník Die Welt na svých internetových stránkách uvádí, že dům v Rigaer Strasse 94 je považován za jeden z posledních symbolů krajně levicové scény v Berlíně. Do budovy se stahují výtržníci, kteří při různých demonstracích útočí na policisty. Lidé, kteří dům okupují, do něho už dlouho znemožňují přístup majiteli, policii i příslušným úřadům.

Zdroj: ČTK
Další zprávy