reklama
 
 

Popradský Lev porazil po Vítkovicích i Třinec

10. 8. 2011 22:51
HC Oceláři Třinec - HC Lev Poprad 3:4 (1:3, 1:0, 1:1)

Třinec - Nováček Kontinentální hokejové ligy HC Lev Poprad s trenérem Radimem Rulíkem a řadou českých hokejistů vyhrál i svůj historicky třetí přípravný zápas, když dnes uspěl na ledě českého mistra Třince po výsledku 4:3.

Lev v úterý zvítězil nad vicemistrem Vítkovicemi a uspěl i v úvodním duelu na hřišti Spišské Nové Vsi.

Oceláři mají před sebou náročný program a v příštích třech dnech sehrají na Rona Cupu v Trenčíně duely s domácí Duklou, Košicemi a Nitrou.

Čtěte také:
Výhru hokejistů Popradu nad Vítkovicemi pojistil Netík

Třinec nasadil týden po porážce s ambiciózním Petrohradem prakticky nejsilnější sestavu. Nenastoupil ještě kanadský útočník Francois Brisebois, který působil na Colgate University v NCAA, krátce v Binghamtonu v AHL a u Ocelářů je na zkoušce. Poprad nechal odpočívat slovenské hvězdy Ladislava Nagyho a Ľuboše Bartečka.

Rulíkův výběr vedl už po 104 sekundách 2:0 díky trefám Rastislava Špirka a testovaného Kanaďana Dana DaSilvy a Oceláři marně doháněli ztrátu. Rychle sice snížil Lukáš Zíb, ale opět na dvoubrankový rozdíl upravil Švéd Karl Fabricius. V druhé části skóroval za domácí Jan Peterek, jenže opět zvýšil Štěpán Novotný a Josef Hrabal stihl jen korigovat výsledek.

HC Oceláři Třinec - HC Lev Poprad 3:4 (1:3, 1:0, 1:1)
Branky:
4. Zíb, 29. Peterek, 57. Hrabal - 2. Špirko, 2. Da Silva, 17. Fabricius, 52. Novotný.

autor: ČTK | 10. 8. 2011 22:51

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama