Petrohrad nastřílel v KHL sedm gólů, Čajánek byl u tří

4. 11. 2010 17:41
Hašek pohlídal vítězství Spartaku 15 zákroky
Petr Čajánek.
Petr Čajánek. | Foto: Jan Čada ml.

Moskva - Hokejisté Petrohradu deklasovali v Kontinentální lize Chabarovsk 7:0 a na třech brankách se podílel český útočník Petr Čajánek.

Ten si nejprve v přesilovce v deváté minutě připsal vítězný gól, posléze přihrál na třetí a na poslední branku SKA. Čisté konto vychytal Jevgenij Nabokov.

V utkání posledních týmů Bobrovovy a Černyševovy divize uspěl moskevský Spartak, který zvítězil nad Novokuzněckem 2:1.

Vůjtek se vrací na místo činu. Znovu povede Jaroslavl
Kašpar nastřílel další hattrick. Odnesl to Jágrův Omsk

Dominika Haška v brance moskevského celku překonal pouze Zjuzin, jenž v 25. minutě vyrovnal, poslední slovo měl ale v závěrečné třetině domácí Kňazev. Hašek kryl 15 střel Metallurgu.

Kontinentální hokejová liga:

Čerepovec - Novosibirsk 2:4, Petrohrad - Chabarovsk 7:0 (Čajánek 1+2), Spartak Moskva - Novokuzněck 2:1.