Další boj o lístky na MS trval jen pár minut

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
Aktualizováno 6. 11. 2014 0:41
O středeční půlnoci se vrátily do prodeje nezaplacené rezervace balíčků vstupenek pro MS. Jejich následné rozebrání trvalo jen několik minut.
Z nezaplacených rezervací měli fanoušci druhou šanci, jak získat vstupenky na zápasy českého týmu
Z nezaplacených rezervací měli fanoušci druhou šanci, jak získat vstupenky na zápasy českého týmu | Foto: Zlata Vostrá

Praha - Vstupenky na české zápasy na hokejové MS 2015 jsou zřejmě definitivně vyprodány. Tedy aspoň ta drtivá většina, kterou pořadatelé garantovali pro volný prodej.

O středeční půlnoci se totiž vrátily do prodeje nezaplacené rezervace balíčků, které si číhající zájemci obratem ihned zase rozebrali. Celá akce přitom netrvala víc než několik minut.

"Nemůžeme zatím ještě používat výraz 'vyprodáno'. Systém prodeje totiž dovoluje vstupenky kromě přímého nákupu také rezervovat a až následně do určité lhůty (dva kalendářní dny) zaplatit. Proto bych fanouškům radila, aby ještě neházeli flintu do žita," vzkazovala v pondělí hokejovým příznivcům manažerka komunikace organizačního výboru Martina Kučerová.

A opravdu. Přesně o půlnoci se vrátilo do prodeje blíže nespecifikované množství balíčků, na což připravení zájemci rychle reagovali. Server Sazka ticketu při větší zátěži opět najížděl pomaleji a "posílal lidi do fronty", ovšem oproti pondělnímu dlouhodobému kolapsu tentokrát nápor ustál.

Nejméně volných balíčků bylo těch se zápasem Česko - Kanada, ale brzy se rozebraly i ty zbývající s českými zápasy. Jednotlivé kategorie opět hlásily 'vyprodáno' za čtvrt hodiny.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy