OBRAZEM Takhle se na extralize počítají buly nebo hity

Na těchto tabletech zapisovatelé zaznamenávají podrobné statistiky, které od letošní sezony počítá domácí extraliga.
Tým zapisovatelů, který na extraligových zápasech počítají podrobné statistiky, čítá osm lidí. Jejich záznamy se pak okamžitě promítají do online přenosů.
Statistici mají k dispozici tablety. Každý zapisovatel má na displeji jiný mód podle toho, jakou statistiku zaznamenává.
Na této obrazovce se počítají střely.
Tady zase střídání a čas strávený na ledě.
Foto: eSports.cz
Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek, eSports.cz
16. 9. 2013 16:27
Podívejte se, jak vypadá práce zapisovatelů extraligových statistik.

Od nové sezony začala hokejová extraliga počítat i podrobné statistiky. Podívejte se, jak práce zapisovatelů vypadá.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 56 minutami

Rektorka Mendelovy univerzity Nerudová doporučila svému nástupci rezignovat

Končící rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová doporučila svému nástupci Vojtěchu Adamovi rezignaci. Expertní komise, jejíž vznik sama iniciovala, našla několik vědeckých pochybení v odborných článcích a doporučila jejich stažení z časopisů. Konference rektorů teď žádá od profesora Adama vysvětlení pochybností o jeho odborných článcích. Podle rektorů případ vrhá špatné světlo na českou vědu.

Nerudovou mrzí, že nyní je v sázce dobré jméno univerzity, kterému věnovala čtyři roky usilovné práce, napsala ve vyjádření. Vojtěch se měl ve středu zúčastnit jmenování nových rektorů na Pražském hradě, ale kvůli nemoci nebyl přítomen. Funkce se měl ujmout od 1. února.

Adam uvedl, že rezignovat na funkci nehodlá. Vytýkaná pochybení nepokládá za tak zásadní, aby vyžadovala rezolutní a nevratný krok.

Zdroj: ČTK
Další zprávy