Jágr hodil buly a zapózoval s legendárními exparťáky: Byli jsme skoro nezastavitelní

Sport Sport
30. 1. 2017 10:45
Jaromír Jágr zajel do Los Angeles na Utkání hvězd NHL hlavně kvůli páteční slavnosti, při níž ho slavná soutěž zařadila mezi stovku nejlepších hokejistů své historie. Tím však program české osmašedesátky nekončil.
Bývalá elitní lajna Pittsburghu: Mario Lemieux, Ron Francis a Jaromír Jágr.
Bývalá elitní lajna Pittsburghu: Mario Lemieux, Ron Francis a Jaromír Jágr. | Foto: Twitter Jaromíra Jágra

Praha - Ještě než v neděli vypukly zápasy All Star Game, postavily se do jedné řady ligové legendy, aby hodily svým následovníkům slavnostní buly (celý akt můžete zhlédnout ZDE).

Pochopitelně nechyběli brankář Dominik Hašek a útočník Jaromír Jágr. Ten měl před sebou hvězdu Buffala Kylea Okposa.

Současný forvard Floridy potkal na ledě spoustu současných soupeřů, ale také některé bývalé parťáky z Pittsburghu. Třeba Maria Lemieuxe a Rona Francise, s nimž před 20 roky tvořil jednu lajnu.

"Byli jsme skoro nezastavitelní," komentuje Jágr na Twitteru společnou fotku. A má pravdu. Tohle trio posbíralo v ročníku 1996-97 307 bodů a celkově jich má na kontě neuvěřitelných 5 418. Další navíc přibudou, neboť brzy 45letý Čech ještě nehodlá končit.

Během Utkání hvězd zavzpomínal na staré časy také Lemieux, který mimo jiné prohlásil, že Jágrův dres s číslem 68 jednou bude viset pod stropem pittsburghské arény.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Navalnyj hlásí, že nemá cit v noze a ruce. Ukončí hladovku

Vězněný ruský oponent Kremlu Alexej Navalnyj oznámil, že ukončí protestní hladovku. Stále požaduje, aby ho prohlédl lékař, jehož si sám vybere. Nemá cit v noze a ruce.

Hladovku Navalnyj ohlásil 31. března ve snaze vynutit si náležitou lékařskou péči kvůli bolesti zad a ztráty citlivosti v nohou.

Lékaři ve čtvrtek projevili obavu o jeho život, pokud hladovku neukončí. Požádali rovněž o převoz Navalného z vězeňské do civilní nemocnice v Moskvě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy