Švédský triumf i krásky v hledišti. Podívejte se na 50 nejlepších fotek hokejového šampionátu

Mistrovství světa je definitivně historií, titul obhájili hráči Švédska.
Půvabná švédská fanynka otevírá náš přehled nejkrásnějších fotografií ze světového šampionátu hokejistů, který letos hostila dánská města Kodaň a Herning.
Českým hráčům turnaj přinesl nakonec zklamání z vyřazení ve čtvrtfinále s týmem USA. Čekání na světovou medaili tak pokračuje, naposledy byl tuzemský výběr v roce 2012 bronzový.
Ruská fanynka s tradiční ozdobu hlavy zvanou kokošnik.
Gregory Hofmann slaví třetí švýcarskou branku ve čtvrtfinále s Finy. Hráči ze země helvetského kříže byl nejpříjemnějším překvapením turnaje.
Foto: Luboš Vácha
Reuters Sport Luboš Vácha, Reuters, Sport
21. 5. 2018 6:43
Prohlédněte si nejlepší fotografie ze světového šampionátu hokejistů, který v neděli v Kodani skončil zápasy o medaile.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Senát USA odmítl námitku, že soudit Trumpa po odchodu z funkce je protiústavní. Podle AP se ale ukázalo, že úspěch ústavní žaloby je nepravděpodobný

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Federální soudce zakázal vládě USA vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti

Federální soudce zakázal americké vládě vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci nového prezidenta Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Příkaz soudce Drewa Tiptona novou politiku blokuje na 14 dní, přičemž se vztahuje na celé americké území. Podle agentury Reuters se očekává, že vláda se proti verdiktu odvolá. Vydáním dočasného zákazu soudce vyhověl státu Texas, který v pátek federální vládu kvůli pozastavení deportací zažaloval. Moratorium se týká většiny deportací a je klíčovou součástí Bidenovy imigrační politiky, píše agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy