Finská jízda a nekončící české zklamání. Podívejte se na nejlepší fotky MS v hokeji

I když čeští hokejisté vyhráli na světovém šampionátu na Slovensku sedm zápasů, v posledních dvou nejdůležitějších neuspěli a zůstali bez medaile. Svojí hrou ale zanechali velmi dobrý dojem.
Jen ta medaile znovu visela příliš vysoko. Češi po druhé porážce od Rusů skončili čtvrtí, takže čekání na cenný kov od roku 2012 pokračuje dál.
Slovenští fanoušci se nedočkali ani toho play off. Domácí tým skončil ve své skupině pátý, tři body od postupu.
Byly to nervy, čeští milovníci hokeje prožívali zápasy tuzemské reprezentace celým srdcem.
Mezi hosty šampionátu byla i legenda českého i světového hokeje Jaromír Jágr.
Foto: Reuters
Sport Sport
28. 5. 2019 12:36
Prohlédněte si 50 nejkrásnějších fotografií z hokejového světového šampionátu, který letos hostila slovenská města Bratislava a Košice.
 

Právě se děje

před 20 minutami

Na Floridě se zhroutila vícepodlažní budova, na místě jsou záchranáři

Na jižní Floridě se částečně zhroutila několikapodlažní budova. Zda v ní byli lidé a zda si incident vyžádal oběti, není v tuto chvíli podle televizní stanice CNN jasné. Na místě zasahují hasiči.

O zhroucení budovy v okrese Miami-Dade informovaly hasiči na twitteru. V tiskovém prohlášení pak uvedli, že na místě zasahuje přes 80 záchranných jednotek. Objekt se nacházel v městečku Surfside nedaleko Miami Beach. Podle lokální televize byla budova postavena v roce 1981.

Policie na twitteru zveřejnila snímek z místa. Na internetu se objevilo i video trosek budovy; jeho autor poznamenal, že byl ubytovaný v sousedním hotelu. "Jedna z těch obřích budov je pryč. Tady, hned vedle nás," uvedl s tím, že je to "šílené".

CNN se snaží získat komentář od místních hasičů a kanceláře starosty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy