Místo samoobsluhy Síň slávy. V Lánech ukazují, že to jde

Prohlédněte si unikátní hokejovou síň českého a československého hokeje v Lánech
V Lánech se nachází unikátní hokejová síň našeho nejpopulárnějšího zimního sportu. Pojďme se vydat na její prohlídku.
Zakladatelem, majitelem a průvodcem je Josef Hošek, 58letý nadšenec, bývalý hráč místního klubu, který podniká v oblasti dřevovýroby.
Projekt hokejové síně se rodil přes patnáct let. "Nebylo jednoduché od hokejistů sehnat tolik věcí a zároveň to vystavit tak, aby to bylo ke koukání," vysvětluje pan Hošek dlouhou dobu vzniku. Výstroj a výzbroj měl už dřív, jelikož hrál za Lány a poté jedenáct let na stochovském učilišti trénoval dorost.
Hodně pomohlo přátelství s kladenskou legendou a dlouholetým československým reprezentantem Eduardem Novákem, který byl jakýmsi garantem a má v síni také své místo.
Foto: Vojtěch Marek
Vojtěch Marek Tomáš  Kubánek Vojtěch Marek, Tomáš Kubánek
17. 3. 2015 13:10
Nadšenec Josef Hošek provozuje v Lánech hokejovou síň českého hokeje. Ta oficiální zatím stále otevřená není

Nadšenec Josef Hošek provozuje v Lánech hokejovou síň českého hokeje.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy