Místo samoobsluhy Síň slávy. V Lánech ukazují, že to jde

Prohlédněte si unikátní hokejovou síň českého a československého hokeje v Lánech
V Lánech se nachází unikátní hokejová síň našeho nejpopulárnějšího zimního sportu. Pojďme se vydat na její prohlídku.
Zakladatelem, majitelem a průvodcem je Josef Hošek, 58letý nadšenec, bývalý hráč místního klubu, který podniká v oblasti dřevovýroby.
Projekt hokejové síně se rodil přes patnáct let. "Nebylo jednoduché od hokejistů sehnat tolik věcí a zároveň to vystavit tak, aby to bylo ke koukání," vysvětluje pan Hošek dlouhou dobu vzniku. Výstroj a výzbroj měl už dřív, jelikož hrál za Lány a poté jedenáct let na stochovském učilišti trénoval dorost.
Hodně pomohlo přátelství s kladenskou legendou a dlouholetým československým reprezentantem Eduardem Novákem, který byl jakýmsi garantem a má v síni také své místo.
Foto: Vojtěch Marek
Vojtěch Marek Tomáš  Kubánek Vojtěch Marek, Tomáš Kubánek
17. 3. 2015 13:10
Nadšenec Josef Hošek provozuje v Lánech hokejovou síň českého hokeje. Ta oficiální zatím stále otevřená není

Nadšenec Josef Hošek provozuje v Lánech hokejovou síň českého hokeje.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Soud v Číně poslal do vězení hongkongského knihkupce Minhaie

Soud v Číně poslal za nezákonné poskytování zpravodajských informací do zahraničí na deset let za mříže hongkongského vydavatele a knihkupce se švédským občanstvím Gui Minhaie, napsala agentura Reuters.

Kauza Minhaie, který prodával knihy píšící velmi otevřeně o čínských vůdcích, zkomplikovala vztahy mezi Pekingem a Stockholmem.

Minhai byl jedním z pěti hongkongských nakladatelů a knihkupců, kteří zmizeli na přelomu let 2015 a 2016 a později se objevili ve vazbě v pevninské Číně.

Další zprávy