Magnitogorsk válí, Jágrův Omsk v Moskvě vybouchl

Sport Sport, Red Spo
2. 11. 2008 17:40
Sp. Moskva - Magnitogorsk 1:4, Din. Moskva - Omsk 5:1

Moskva - Hokejisté Omsku nestačili v KHL na Dinamo Moskva. Na ledě soupeře podlehli vysoko 1:5, jediný gól Avangardu zaznamenal ve 14. minutě Pavel Rosa, kterému nahrával Jaromír Jágr.

Český útočník se postaral o rychlé vyrovnání, ale domácí zcela ovládli druhou třetinu, kdy nasázeli sibiřskému celku tři góly.

Výhru pečetil ve třetí části svým druhým gólem v zápase Afanasenkov a Omsk po vítězství v Čerepovci znovu vysoko prohrál.

Čtěte více: Jágr v Čerepovci nastoupil a přispěl gólem k výhře

O poznání lépe si vedl Metalurg Magnitogorsk, jehož barvy hájí i nejproduktivnější hráč ruské ligy Jan Marek.

Ten také na ledě Spartaku Moskva připravil hned v první minutě vedoucí gól pro svého krajana Jaroslava Kudrnu a Magnitogorsk si pak dokráčel k jasnému vítězství 4:1.

Dinamo Moskva - Omsk 5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
13. Kasjančuk, 23. a 46. Afanasenkov, 24. Badjukov, 39. Kalužnij - 14. Rosa (Jágr).

Spartak Moskva - Magnitogorsk 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Branky: 32. Štitov - 1. Kudrna (Marek), 20. a 56. Puškarev, 25. Chlistov