FOTO V Bostonu vypukla euforie, Toronto smutnilo

Tím prvním bylo vítězství amerického týmu ve finále olympiády v Lake Placid (1980) nad tehdejším Sovětským svazem, tím druhým neskutečný obrat Bostonu. Marchand v sedmé minutě prodloužení vytvořil tlak v brankovišti a Bergeron doklepl puk za brankáře Toronta Reimera.
Střelec hned vyjel dopřestřed kluziště vstříc oslavám postupu. Boston byl na nohou.
První u střelce byl bostonský obr Zdeno Chára.
Brankář Reimer dlouho ležel na ledě, jako by nemohl uvěřit.
14. 5. 2013 8:35
Podívejte se na euforii bostonských hokejistů v sedmém zápase s Torontem.

Boston - Na jedné straně obrovská euforie, na té druhé hluboký smutek. Boston po gólu v prodloužení slavil postup do semifinále play off Východní konference NHL, Toronto má po sezoně.

Podívejte se na obrázky bostonské euforie a dalších momentů rozhodujícího utkání, v němž Boston obrátil stav z 1:4. Na vyrovnávací branku v posledních chvílích zápasu přihrával Jaromír Jágr, dva body v zápase si připsal také David Krejčí.