FOTO Vysmátý Eliáš i zarostlí Kings. Finále začíná

FOTO Vysmátý Eliáš i zarostlí Kings. Finále začíná
Hlavní trenér Peter DeBoer sází především na defenzivní taktiku. Podceňované New Jersey dovedl až do finále play-off.
Patrik Eliáš byl během tiskové konference evidentně v dobré náladě. Mezi Ďábly je vůdčí osobností.
Hokejisté Martin Brodeur a Ryan Carter spolu vtipkují během tréninku New Jersey Devils. Forma veterána v brance New Jersey je v play-off překvapivě výborná.
Ilja Kovalčuk a Adam Larsson se možná domlouvají, jak vyzrají na brankáře Los Angeles Kings Jonathana Quicka.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
30. 5. 2012 15:30
Podívejte se na to, jak se připravovali finalisté na první zápas Stanley Cupu, který sehrají Los Angeles Kings a New Jersey Devils v noci na čtvrtek.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 26 minutami

KLDR odpálila podle Soulu balistickou raketu krátkého doletu

KLDR odpálila do moře balistickou raketu krátkého doletu, informovala agentura AP s odvoláním na jihokorejskou vládu. Střela spadla zřejmě do vod mimo japonskou výlučnou ekonomickou zónu, uvedla agentura Kjódó. Severokorejský velvyslanec při OSN zhruba v téže době na Valném shromáždění OSN v New Yorku vyzval Spojené státy, aby upustily od "nepřátelské politiky" vůči Severní Koreji.

Vypuštění rakety nepředstavuje okamžitou hrozbu pro americký personál, území ani pro spojence USA, sdělila v reakci armáda Spojených států, která má v Jižní Koreji na 28 000 vojáků. Odpálení střely však podle ní "zdůraznilo destabilizující dopady nedovoleného" severokorejského zbrojního programu.

Testy balistických raket zakazují KLDR rezoluce Rady bezpečnosti OSN. Soul nejprve informoval o blíže neurčené střele, kterou KLDR odpálila do moře východně od svých břehů. Japonsko už tehdy uvedlo, že by mohlo jít o balistickou raketu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy