FOTO Lev rozsápal sparťany v poslední pětiminutovce

FOTO Lev rozsápal sparťany v poslední pětiminutovce
Jakub Klepiš se loučí se sparťany po přípravném utkání dvou bratrských týmů, které budou hrát příští sezónu ve společné aréně v Holešovicích. Lev Praha v tomto utkání porazil Spartu 4:2.
O utkání rozhodlo posledních 5 minut, ve kterých padly hned tři góly z nichž dva dali hráči Lva. Poslední slovo měl však sparťanský Sacha Treille, jehož trefu můžete vidět na snímku. Drew MacIntyre neměl jednoduchou pozici. Francouzský útočník se na něj v úniku řítil zcela osamocen.
Zde Paul Szczechura uniká z klinče Zdeňku Bahenskému a Troyi Milamovi. Právě kanadský útočník vstřelil v přesilovce rozhodující gól utkání.
Ten ovšem ve 49. minutě snížil Petr Tenkrát.
Foto: Lenka Rybaříková
Lenka Rybaříková, Filip Mědílek
8. 8. 2012 6:00
Pražský Lev sehrál přípravné utkání s pražskou Spartou a vy se můžete podívat na fotografie z tohoto utkání.
 

Právě se děje

před 32 minutami

USA zastavily vyšetřování, které mělo řešit, zda Bolton v knize o Trumpovi prozradil utajované informace

Americké ministerstvo spravedlnosti zastavilo vyšetřování ve věci, zda John Bolton v knize o svém působení v roli bezpečnostního poradce exprezidenta Donalda Trumpa protiprávně prozradil utajované informace. Informoval o tom list The New York Times a agentura AP. Zástupci vlády současného prezidenta Joea Bidena u federálního soudu podali dokument, kterým podnět k zahájení soudního řízení ruší.

V knize The Room Where It Happened: A White House Memoir (Místnost, kde se to dělo: Paměti z Bílého domu) vydané loni na konci června Bolton ukázal tehdejšího prezidenta Trumpa jako člověka, který se neorientoval v geopolitických otázkách, a jeho rozhodnutí se podřizovala snaze o znovuzvolení. Trump dal v souvislosti s knihou najevo, že si přeje Boltonovo stíhání a označil ho za "silně nekompetentního" a za "lháře".

Trumpova administrativa se pokoušela vydání knihy soudně zablokovat, protože Bolton podle ní porušil dohodu o mlčenlivosti, k níž se při nástupu do funkce bezpečnostního poradce zavázal. Spolupracovníci bývalého prezidenta také tvrdili, že kniha ohrožuje národní bezpečnost. Soud však jejich žádost zamítl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy