Hokejisté Liberce i Vítkovic v přípravě prohráli

31. 8. 2018 22:52
Hokejisté Liberce prohráli ve svém druhém zápase na turnaji Coupe des Bains v Yverdonu s týmem Fribourg-Gottéron 3:5. Bílí Tygři dvakrát srovnali se Švýcary krok, na branku Nathana Marchona v 59. minutě však již odpovědět nedokázali. Při následné power play navíc inkasovali ještě jednou. Severočeši v Yverdonu ve středu porazili v prodloužení Servette Ženeva, turnaj zakončí sobotním zápasem s Lausanne. V Popradu vstoupili do Tatranského poháru hokejisté Vítkovic, kteří prohráli s maďarským DVTK Jegesmedvék 1:3. O jedinou branku moravského klubu se zasloužil Rostislav Olesz. Utkání ve prospěch týmu, jenž bude v příští sezoně hrát slovenskou extraligu, rozhodl dvěma góly Márk Miskolczi.
Jediný gól Vítkovic proti Jegesmedvéku dal Rostislav Olesz.
Jediný gól Vítkovic proti Jegesmedvéku dal Rostislav Olesz. | Foto: Dalibor Sosna

Přípravné hokejové utkání - turnaj Coupe des Bains v Yverdonu:

HC Fribourg-Gottéron - Bílí Tygři Liberec 5:3 (0:0, 2:1, 3:2)

Branky: 26. Ablanalp, 36. Walser, 42. Sprunger, 59. Marchon, 60. Mottet - 34. Ordoš, 47. J. Vlach, 57. L. Hudáček.