Foto: Plzeň v semifinále poprvé uhasila brněnskou Kometu. Aneb jak Indrák o zub přišel

Podívejte se na fotografie ze čtvrtého semifinále mezi Kometou a Plzní...
Zatímco první dvacetiminutovka čtvrtého semifinále mezi brněnskou Kometou a Plzní branku ani na jedné straně nepřinesla...
... hned na začátku té druhé otevřel vývoj utkání Jaroslav Kracík.
Druhou trefu Plzně přidal o dvě minuty později Denis Kindl a Kometa poprvé v sérii prohrávala.
Rychlá změna vývoje zápasu přinutila oba celky přitvrdit.
Foto: Lukáš Caha
Lukáš Caha Lukáš Caha
5. 4. 2018 19:36
Hokejisté Plzně přerušili vítězné tažení Komety ve vyřazovacích bojích, které trvalo dlouhých třináct utkání. Ve čtvrtečním semifinále zvítězili Západočeši poměrem 2:1 a snížili tak stav série na 1:3. Podívejte se na fotografie ze zápasu.
 

Právě se děje

před 9 minutami

Slovenská policie obvinila exprezidenta Kisku v souvislosti s firmou KTAG

Slovenská policie podle listu Sme obvinila exprezidenta Kisku v souvislosti s jeho rodinnou firmou KTAG. Kiska stíhání označil za politickou kampaň.

Zdroj: ČTK
před 36 minutami

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy